The Voice of Poland 17.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

2020-10-16 17:08 AW
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

Przesłuchania w ciemno już za nami! Wszyscy trenerzy zapełnili swoje drużyny niezwykle utalentowanymi uczestnikami. Mimo że to już jedenasta edycja muzycznego show Telewizji Polskiej, w naszym kraju cały czas nie brakuje wspaniałych wokalistów-amatorów, którzy marzą o wielkiej karierze. Zakończył się pierwszy etap The Voice of Poland, jednak nie oznacza to, że kolejne odcinki nie będą mniej emocjonujące - przed uczestnikami bowiem pierwsze Bitwy!

The Voice of Poland 17.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Przed uczestnikami pierwsze Bitwy, od których już coraz bliżej do odcinków na żywo, finału i do zwycięstwa! Większe emocje czekają też widzów, dlatego że rozpoczęcie Bitew oznacza, że już tylko kilka kroków do live'ów, podczas których losy uczestników będą znajdować się także w rękach fanów The Voice of Poland!

The Voice of Poland 17.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

Mimo początkowych zmian i zawirowań z porą emisji, od kilku tygodni godzina The Voice of Poland pozostaje stała. Tak będzie również w tym tygodniu - emisja w sobotę 17 października zaplanowana jest na godzinę 21:00. Powtórkę będzie można obejrzeć natomiast dzień później w niedzielę o godzinie 11:35, a online pierwsze Bitwy w The Voice of Poland będzie można zobaczyć po premierze telewizyjnej na platformie Vod.tvp.pl.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE