The Voice of Poland 2020 - emisja, powtórka, online. Kiedy i o której 11 edycja programu?

2020-10-02 10:36 AW
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

W połowie sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do 11 edycji The Voice of Poland. Na trenerskich fotelach tym razem zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji The Voice of Poland ocenią trenerzy w nieco zmienionym składzie.

The Voice of Poland 2020 - emisja, powtórka, online. Kiedy i o której 11 edycja programu? Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew. 

The Voice of Poland 2020 - emisja, powtórka, online. Kiedy i o której?

Aktualizacja: Telewizja Polska przesunęła emisję programu na godzinę 21:00. 

Nową edycję programu bez zmian będzie można oglądać w soboty o godzinie 21:15, począwszy od 12 września. Powtórki programu będzie można nadrobić natomiast w niedzielę, dzień po premierowej emisji, ok. godziny 11:45. The Voice of Poland powraca oczywiście do TVP2. Muzyczne show będzie można także oglądać online - po emisji odcinka w telewizji trafi on na platformę Vod.tvp.pl.

W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w „The Voice Senior”. Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów. Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę „The Voice of Poland”? Przekonamy się już niebawem. W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję „The Voice of Poland”. 

Macademian Girl komentuje zwolnienie z TVP

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE