The Voice of Poland 14: w sieci zawrzało. Widzowie są wściekli!

i

Autor: Screenshot Instagram/ voiceofpoland The Voice of Poland 14: w sieci zawrzało. Widzowie są wściekli!

Co tym razem?

The Voice of Poland 14: w sieci zawrzało. Widzowie są wściekli!

2023-11-26 12:24

Finał The Voice of Poland 14 za nami. Wielkim zwycięzcą okazał się Jan Górka. Reprezentant drużyny Lanberry może i nie był faworytem, ale to właśnie on zyskał tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, a przy okazji zgarnął porządną nagrodę. I choć decyzja o wygranej wzbudziła nieco kontrowersji, to inny aspekt The Voice of Poland 2023 jest solą w oku widzów.

Jan Górka powalił na kolana lwią część widzów, gdyż nie bez powodu to właśnie do niego powędrował tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Są oczywiście też tacy, którym zwycięzca The Voice of Poland 14 nie przypadł do gustu i głosowali na kogoś innego. Przy takim śpiewaniu jak prezentuje Janek ja albo przyciszam tv, albo zatykam uszy – napisał kąśliwie jeden z internautów. To jednak wcale nie zwycięstwo Janka tak wkurzyło widzów, a… zmiany w programie.

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Steczkowska o relacjach z Markiem Piekarczykiem. Zdradziła całą prawdę!

The Voice of Poland 14 – widzowie narzekają na zmiany i apelują do producentów

Zmiany formalne wprowadzone w tegorocznej edycji The Voice of Poland miały, zdaniem widzów, ostudzić ich entuzjazm. Sprawiły ponoć, że show stało się mniej angażujące i emocjonujące.

- Co do zmian w sezonie, to niestety imo na niekorzysć, brakowało kradzieży. Wcześniejszej formie bitew i nokautów było zdecydowanie więcej emocji, były bardziej angażujące. Idea z triami też nienajlepsza. Liczę, że produkcja wsłucha się w głosy widzów i następnym razem wróci do starej formy

- Kradzieże powinny wrócić

- Produkcja powinna zmienić te zasady w programie

… czytamy w komentarzach.

To oczywiście tylko jedna strona barykady. Po drugiej stoją fani, których oczarowała ta edycja, a finał dostarczył najlepszych emocji. Nawet jeśli nie wygrał ich ulubieniec.

Quiz o "The Voice of Poland". Żeby zdobyć komplet punktów, musisz być wiernym widzem!

Pytanie 1 z 12
Pytanie na rozgrzewkę. Kto wygrał pierwszą edycję Voice'a?
The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!