The Voice of Poland 13 doczeka się zmian! Kolejna edycja w zupełnie nowym studiu

2022-08-11 10:45 Leon Pietrzak
The Voice of Poland 13
Autor: Materiały prasowe

Już we wrześniu 2022 widzowie The Voice od Poland, będą mogli odkrywać nowe muzyczne talenty w całkowicie nowych przestrzeniach. Studia najnowszej edycji programu zostały zbudowane na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych i są naszpikowane najnowszymi osiągnięciami technologicznymi! Co dokładnie się zmieni?

The Voice of Poland - 13. edycja muzycznego talent show TVP2 wystartuje w zupełnie nowej, zaawansowanej technologicznie scenografii stając się tym samym najnowocześniejszym studiem w Polsce. W nowych przestrzeniach realizowane będą także zdjęcia do czwartej edycji „The Voice Senior” oraz do nowego, szóstego już sezonu „The Voice Kids”. Występy wszystkich uczestników śledzić będzie aż 14 kamer, aby w jak najdrobniejszym szczególe oddać atmosferę panującą w studiu telewizyjnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Nowa scenografia w The Voice of Poland 13 wskoczyła na zupełnie inny poziom

Scena muzycznego talent show Dwójki została obudowana ekranami LED o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych. Łączna długość scenicznej konstrukcji aluminiowej, na której zainstalowano sprzęt, wynosi tysiąc metrów! Ponad 1800 punktów świetlnych i 1,2 kilometra taśm ledowych mają zapewnić widzom doznania wizualne, jakich w polskiej telewizji dotąd nie było. Całkowicie zautomatyzowana scenografia z elementami, które dzięki mapowaniu stają się dodatkowymi ekranami wyświetlającymi projekcje jest połączona ze sobą kablami o łącznej długości 30 kilometrów!

"Cieszę się, że po 12 edycjach udało się całkowicie odmienić studio „The Voice”. Nowym charakterystycznym elementem jest okrągła scena. Dzięki zaawansowanej technologii, którą obecnie dysponujemy, będziemy mogli zmieniać naszą scenę w zależności od etapu programu. Każdy z nich będzie różnił się od siebie i będzie wyjątkowy. Umożliwi to nam również jeszcze mocniejsze zróżnicowanie "The Voice of Poland" od "The Voice Senior" i "The Voice Kids" - mówi Rinke Rooyens z Rochstar, producent i reżyser programów z rodziny „The Voice”.

The Voice of Poland 13 - kiedy premiera?

Zupełnie nowe studio „The Voice of Poland” widzowie będą mogli oglądać w TVP2 już od 3 września 2022. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W roli trenerów zobaczymy Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE