The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

2022-09-03 14:49
The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?
Autor: AKPA The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Trenerzy The Voice of Poland 13 znani są doskonale! Wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej staną przed trudnym zadaniem wybrania osoby, która podbije rynek i będzie cieszyć słuchaczy swoimi hitami. Kto jest trenerem The Voice of Poland 13? Jak wygląda skład trenerski programu? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. The Voice of Poland 13 - trenerzy, jurorzy

The Voice of Poland 13 - trenerzy wzbudzają spore zainteresowanie. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022? Zastanawiacie się, kim są jurorzy The Voice of Poland 13? Te i podobne pytania zadają osoby, które uwielbiają ten program i chcą wiedzieć, kto ocenia początkujących, utalentowanych uczestników, którzy odważyli się zawalczyć o swoje marzenia. Tym bardziej, że trenerzy The Voice of Poland 13, to nieco inna ekipa w porównaniu do poprzedniej edycji. Trenerzy Voice of Poland 2022 postarają się wyłowić kolejne nowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Właśnie w tym muzycznym show narodził się Krystian Ochman, który zaraz po wygranej wydał debiutancki album. Popularność po programie zdobyła również Alicja Szemplińska. 

Lanberry sama zaczynała w The Voice of Poland. NIKT nie odwrócił się w jej stronę!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 13 - trenerzy, jurorzy

Trenerzy The Voice of Poland 13 stoją przed bardzo trudnym zadaniem. Spośród stu utalentowanych i charyzmatycznych uczestników będą musieli wybrać tych, którzy powalczą o spełnienie marzeń o muzycznej karierze. Wszystko to, w czasie Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live, które zakończy Wielki Finał. W 13. edycji programu występy uczestników oceniać będzie nowa trenerka Lanberry, czyli wokalistka i współautorka hitów, dzięki którym Roksana Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior. W fotelach trenerów ponownie zobaczymy Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Program poprowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Rok szkolny 2022/23 - DNI WOLNE. Kiedy nie idziemy do szkoły? [KALENDARZ]

Sonda
Czy podoba ci się skład trenerski w The Voice of Poland?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze