The Voice Kids 2 - kiedy? Emisja TV i ONLINE muzycznego show TVP2

2019-02-09 19:50
The Voice Kids
Autor: WBF The Voice Kids

The Voice Kids powraca na antenę TVP2! Od kiedy rusza emisja nowych odcinków muzycznego show dla dzieci?

The Voice Kids 2 - emisja odcinków w TV i online. Gdzie i kiedy oglądać zmagania młodych wokalistów? Druga edycja muzycznego show TVP rusza już niebawem! Komu tym razem uda się powtórzyć sukces Roksany Węgiel i wygrać The Voice Kids 2? Tym razem nieco zmienia się skład trenerów! Kogo zobaczymy w charakterystycznych fotelach?

Sanatorium miłości - nowy program TVP. O co chodzi?

The Voice Kids 2 - emisja w TV

Nowe odcinki show TVP2 ruszają już naprawdę niedługo! Między The Voice of Poland a The Voice Kids nie będzie długiej przerwy. Pierwszy odcinek programu z udziałem dzeci TVP2 wyemituje już 1 stycznia 2019 roku - podobnie zresztą, jak miało to miejsce rok temu. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na 20:05. Kolejne odcinki będą emitowane w soboty, również o 20:05.

The Voice Kids 2 - ONLINE. Gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie macie możliwości śledzenia odcinka w telewizji, możecie zrobić to online na stronie WP Pilot po uprzednim, darmowym zarejestrowaniu się w serwisie. Odcinki z występów można obejrzeć na oficjalnej stronie The Voice Kids voicekids.tvp.pl.

The Voice Kids 2 - trenerzy

W fotelach trenerski zajdą pewne zmiany. Do swoich ról powrócą Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Nie zobaczymy już jednak Edyty Górniak - jej miejsce w tej edycji zajmie Cleo. Czy ona tym razem doprowadzi do zwycięstwa uczestnika ze swojej drużyny? Przekonamy się o tym już niebawem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE