the Office PL

i

Autor: Materiały prasowe Canal+

POLSKIE SERIALE

The Office PL - sezon 4 oficjalnie powstanie! Kiedy premiera nowych odcinków?

2024-01-04 13:36

Konferencyjna za 5 minut! Raz, raz, raz. Bohaterowie Kropliczanki wracają do biura! Zdaje się, że prośby wszystkich fanów zostały wysłuchane, bo czwarty sezon polskiej wersji "The Office" to już pewniak. Na ekranie ponownie zobaczymy człowieka wielu pasji i sukcesów Michała Holca oraz niezastąpionego Dariusza Wasiaka.

"The Office PL" jeszcze przed pierwszym sezonem spotkał się z mieszanymi odczuciami widzów, a teraz proszę bardzo, zainteresowanie tak wielkie, że nasi ulubieni korpo-bohaterowie po raz czwarty wejdą do biura. Czy tym razem Łuki dostanie więcej minut na ekranie i pomoże Kropliczance w trudnych momentach? Czy Dariusz Wasiak podzieli się kolejnymi życiowymi mądrościami, a Michał Holc znajdzie miłość swojego życia? Tego nie wiemy. Wiemy za to, że czwarta część powstanie, a ekipa niebawem rozpocznie prace na planie.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

The Office PL - sezon 4 w drodze! Kiedy premiera?

Canal+ oficjalnie potwierdza, że czwarty sezon "The Office" powstanie, a do swoich ról wrócą m.in. Piotr Polak (w serialu Michał Holc), Kornelia Strzelecka (Asia Kasprzyk), Rafał Kowalski (Adam) oraz Vanessa Alexander (Patrycja Kowalska). Dariusz Wasiak już szykuje kanapki z salcesonem i pakuje kapcie do walizki, bo w obsadzie nie zabraknie również niezastąpionego Adama Woronowicza. Informacje o kontynuacji stacja przekazała z początkiem nowego roku zapowiadając, że prace na planie wystartują już niedługo. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że premiera nowych odcinków została zaplanowana na jesień 2024 roku. Scenariusz napiszą Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha, a za kamerą ponownie stanie Maciej Bochniak.

"The Office PL" to nie wszystko. CANAL+ zasypuje nowościami

W 2024 roku, poza kolejną częścią "The Office PL", widzowie Canal+ zobaczą także słodko-gorzką komedię o współczesnych związkach "KIEDY ŚLUB?" z Marią Dębską, Erykiem Kulmem Jr, Maciejem Musiałem i Magdaleną Popławską w obsadzie oraz serial akcji od twórców "Furiozy", będący jednocześnie adaptacją powieści Wojciecha Chmielarza - "Prosta sprawa". W tej produkcji nie zabraknie Mateusza Damięckiego, Piotra Adamczyka, Izy Kuny, Mateusza Kmiecika, Daniela Olbrychskiego i zagranicznego aktora grającego w oscarowych tytułach Ivana Franka. Jeżeli chodzi o polskie produkcje, to wśród premier zaplanowano też mystery thriller "Czarne stokrotki" - opowieść o kobiecie próbującej ocalić przyszłość swojej córki, która zniknęła uprowadzając grupę dzieci z przedszkola.

W zdjęcia, jako premiery 2025, wchodzą też kontynuacje jednych z najbardziej docenianych seriali ostatnich lat – w listopadzie wystartował plan "KLANGOR 2", a w lutym 2024 roku ruszy chociażby "Minuta Ciszy 2". Warto zaznaczyć, że w 2025 roku w ofercie pojawi się też koprodukcja CANAL+ o tytule "SCAR", gdzie zobaczymy Macieja Stuhra. To hiszpański projekt, za który są odpowiedzialni twórcy "Domu z papieru". Wszystkie wymienione seriale będzie można oglądać w CANAL+ online i na CANAL+ PREMIUM.