Universal/Ferrari Press/East News

i

Autor: Universal/Ferrari Press/East News Anya Taylor-Joy / The Northman:

The Northman: Nicole Kidman i Anya Taylor-Joy w filmie o wikingach. Kiedy premiera w Polsce?

2021-12-21 10:38

Niebawem w kinach pojawi się film "The Northman", który już przed premierą został ogłoszony najlepszą produkcją o wikingach. W nowym zwiastunie możemy zobaczyć gwiazdorską obsadę, która zachwyciła wszystkich widzów. Co jeszcze wiemy o filmie? Kiedy premiera?

The Northman: Nicole Kidman i Anya Taylor-Joy w filmie o wikingach. Kiedy premiera w Polsce? Jeżeli jesteście fanami Wikingów oraz produkcji, w których pojawiają się wojownicy z północy, to mamy dobrą wiadomość. W pierwszej połowie 2022 roku, będzie okazja do zobaczenia nowej produkcji Roberta Eggersa - "The Northman". Film przyciąga nie tylko fantastycznym klimatem i dobrym zwiastunem, ale również wielkimi nazwiskami.

The Northman - obsada

Już wiemy, że w filmie o wikingach nie zabraknie wielkich gwiazdorskich nazwisk. W produkcji wystąpi niesamowita Nicole Kidman oraz Anya Taylor-Joy (znana z Gambitu Królowej). W głównej roli pojawi się Alexander Skarsgard (Generation Kill, Sukcesja). To jeszcze nie wszystko! Obok aktorów wystąpią również: Bjork, Ralph Ineson, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Murray McArthur, Ian Gerard Whyte, Hafþor Julius Bjornsson oraz Kate Dickie

Sonda
Czy lubisz filmy o wikingach?

The Northman - o czym będzie? Kiedy premiera?

Film "The Northman" to mocny historyczny thriller, który został osadzony w czasach wikingów. Akcja serialu rozgrywa się na Islandii na przełomie IX i X wieku, a głównym bohaterem jest Amleth. Ojciec wikinga został zamordowany, a jego syn wyrusza po zemstę. Film wejdzie do kin 22 kwietnia 2022 r. Koniecznie zobaczcie zwiastun poniżej.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35