The Four. Bitwa o sławę - uczestnicy. Kto powalczy o wygraną w programie?

2020-03-07 16:29 kw
The Four
Autor: screen Instagram/polsatofficial

The Four. Bitwa o sławę to nowy program Polsatu, który zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów już 7 marca 2020 roku. To show, w którym czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku. Wielką Czwórkę wybiera jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut oraz Kuba Badach. W Czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych. Ich miejsce nie jest jednak pewne - w każdym odcinku może pojawić się ktoś, kto ich zdetronizuje. Poznajcie uczestników The Four. Bitwa o sławę.

The Four. Bitwa o sławę - uczestnicy. Kto powalczy o wygraną w programie? The Four. Bitwa o sławę to najnowszy program muzyczny Polsatu, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Wiadomo już, że w jury show zasiądą Natalia Nykiel, Kuba Badach oraz Igor Herbut. Z kolei w roli prowadzącej zobaczymy zdolną Natalię Szroeder. Kto zasiądzie w Wielkiej Czwórce? Są to znani wokaliści.

The Four. Bitwa o sławę - o co chodzi w nowym programie?

The Four. Bitwa o sławę zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show! Rewolucyjna rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku! Wielką Czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z kultowych gwiazd branży muzycznej. W Czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych wokalistów, rzec można tzw. pewniaki. Ale nawet oni nie są nietykalni. 

Przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany „czarny koń”, który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje „pewniaka”. Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca?

The Four. Bitwa o sławę - uczestnicy

Poznaliśmy już uczestników, którzy w pierwszym odcinku show pojawią się w Wielkiej Czwórce. Będą to doświadczeni wokaliści, którzy mają za sobą występ w programie muzycznym. Wśród nich znaleźli się: Sami Harb, Sabina Jeszka, Karolina Leszko oraz Jakub Krupski. Sami Harb brał udział w siódmej edycji The Voice of Poland, w której dotarł aż do półfinału. Sabina z kolei dała poznać się widzom dzięki udziałowi w programach Mam Talent, Gra muzyka oraz Jaka to melodia. Jakub Krupski również ma doświadczenie telewizyjne, ponieważ brał udział w drugiej edycji programu Tylko muzyka. Must be the music. Karolina Leszko to wokalistka, która w szóstej edycji The Voice of Poland dotarła aż do ćwierćfinału. Kto z uczestników rozkocha w sobie jurorów i zostanie w Wielkiej Czwórce do samego końca? O tym przekonamy się już wkrótce. 

NAJNOWSZE