The Four. Bitwa o sławę - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać nowy program Polsatu?

2020-01-27 14:06 kw
The Four. Bitwa o sławę
Autor: materiały prasowe

Program, mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie. The Four był dotychczas emitowany w: USA, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. Już wkrótce zadebiutuje również w Polsce. Kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu Polsatu? Już teraz na EskaCINEMA.pl sprawdzicie dni i godziny emisji show.

The Four. Bitwa o sławę - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać nowy program Polsatu? The Four to wyjątkowy program, który zadebiutuje w wiosennej ramówce Polsatu. Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca? Kto wygra pierwszą polską edycję hitowego programu?

The Four. Bitwa o sławę - o co chodzi w programie?

The Four. Bitwa o sławę zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show! Rewolucyjna rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku! Wielką Czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z kultowych gwiazd branży muzycznej. W Czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych wokalistów, rzec można tzw. pewniaki. Ale nawet oni nie są nietykalni. U nas przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany „czarny koń”, który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje „pewniaka”.

The Four. Bitwa o sławę - dni i godziny emisji

The Four. Bitwa o sławę zadebiutuje w marcu 2020 roku w Polsacie. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, w jakie dni emitowane będzie nowe show stacji. Jeżeli pojawią się informacje w tym temacie, znajdziecie je w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

NAJNOWSZE