The Crown - sezon 6 jednak powstanie! Zaskakująca decyzja twórców

2020-07-10 12:59 aw
Imelda Staunton
Autor: Anna Maria Tinghino / SplashNews.com/East News

Takiej wiadomości nie spodziewał się chyba żaden fan The Crown! Serial opowiadający o panowaniu Elżbiety II doczeka się jednak szóstego sezonu. The Crown zadebiutował na Netflix w 2016 roku, błyskawicznie stając się jednym z najpopularniejszych seriali platformy. Akcja The Crown rozpoczyna się w 1947, gdy - wtedy jeszcze - księżna Elżbieta wychodzi za mąż za Philipa Mountbattena.

The Crown - sezon 6 zostanie nakręcony wbrew temu, co twórcy serialu ogłosili jeszcze w lutym 2020 roku. Wówczas w mediach pojawiły się informacje, że produkcja zmieniła plany, a serial będzie liczył jedynie pięć sezonów, a nie sześć, jak zakładano jeszcze kilka lat temu, gdy The Crown trafił na Netflix.

The Crown - sezon 6 jednak powstanie! Co już wiadomo?

Od samego początku twórcy serialu zakładali, że cały serial będzie składał się łącznie z sześciu sezonów, a co dwa będzie zmieniać się obsada, aby aktorzy odpowiadali wiekiem do postaci, w które się wcielają. W lutym 2020 roku pojawiła się informacja o tym, że The Crown zakończy się na sezonie piątym, a nieoficjalnie mówiło się, iż decyzja podyktowana jest głosem księcia Harry'ego. Rzekomo miał on nie życzyć sobie, aby w serialu pojawił się jego wątek - sezon szósty miał bowiem zahaczać już o bardzo współczesne wydarzenia z życia brytyjskiej rodziny królewskiej.

Te seriale Netflixa pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 12
Pierwsze dwa sezony "Narcos" skupiają uwagę na postaci:

Te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, jednak twórca serialu, Peter Morgan, podkreślił, że akcja szóstego sezonu będzie dziać się w tym samym okresie, co sezonu piątego i nie przybliży nas do współcześniejszych wydarzeń. Jak podaje The New York Times, Morgan wyznał, że podczas prac nad sezonem piątym twórcy doszli do wniosku, że historia, którą chcą przedstawić, jest niezwykle złożona i nie zmieści się w ramach wyłącznie pięciu sezonów. Zgodnie z pierwotnym planem sezon szósty The Crown będzie finałowym. Póki co nie jest znana data jego premiery.

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE