The Bear

i

Autor: Screen z YouTube.com/DisneyPlus

The Bear sezon 2 powstanie! Kiedy nowe odcinki na Disney+?

2023-03-16 8:03

The Bear to kolejna propozycja Disney+, która w październiku 2022 trafiła do Polski. Serial trafił w gusta polskich widzów, więc nie zabrakło pytań o kontynuację. Dla wszystkich fanów młodego szefa kuchni mamy dobrą wiadomość. Drugi sezon The Bear powstanie!

The Bear to słodko-gorzka historia bardzo ambitnego restauratora. Carmen 'Carmy' Berzatto aspiruje na najlepszego kucharza na globie, ale po samobójstwie swojego brata postanawia porzucić marzenia i otworzyć rodzinny biznes w Chicago. Transfer z prestiżowej kuchni do baru z kanapkami staje się dla niego wyzwaniem, a rodzina mu tego nie ułatwia. Serial przyjął się niesamowicie dobrze w Ameryce, a od niedawna zasilił również polską bibliotekę Disney+. Nie brakuje pytań o kontynuację, więc postanowiliśmy sprawdzić, jak twórcy zapatrują się na sequel.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Bear - młody szef kuchni, tragedia w rodzinie i bar z kanapkami. Popularny serial dostępny już w Polsce!

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

The Bear sezon 2 - kiedy nowe odcinki?

Serial The Bear dostanie drugi sezon! Potwierdzili to sami twórcy, którzy podkreślają, że już nie mogą się doczekać wielkiego powrotu. Jeszcze nie wiemy, co wydarzy się w kontynuacji, ale już możemy szykować włoskie kanapki z wołowiną, bo nowe odcinki pojawią się w czerwcu 2023 roku. Kolejna część zostanie napisana przez tych samych scenarzystów, więc jest duża szansa, że serial utrzyma swój poziom.

The Bear - obsada serialu. Kto zagra w 2. sezonie?

W drugim sezonie mają pojawić się bohaterowie, których oglądaliśmy w poprzednich odcinkach. W rolę Carmy'ego ponownie wcieli się Jeremy Allen White. W obsadzie pojawi się także Lionel Boyce (Marcus), Eyo Edebiri (Sydney) i Liza Colón-Zayas (Tina).

Sonda
Oglądasz seriale w telewizji czy w serwisach VOD?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE