The Batman

i

Autor: materiały prasowe Warner Bros. "The Batman" doczeka się sequela

"The Batman" powróci! Kiedy premiera drugiej części widowiska DC z Robertem Pattinsonem?

2022-04-27 10:53

"The Batman" święci triumfy na HBO Max, a Warner Bros. ogłasza to, czego wszyscy się spodziewali - Robert Pattinson powróci w roli Nietoperza. Kiedy premiera i co wiemy o kontynuacji nowego "Batmana"?

Są tu fani filmu "The Batman"? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje was wiadomość, że to nie koniec naszej przygody z Battinsonem. Rob powróci do roli Mrocznego Rycerza w sequelu, który właśnie otrzymał zielone światło na realizację. Co już wiemy?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy o superbohaterach. TOP5 produkcji superhero

"The Batman 2" powstanie - kiedy premiera i co wiemy o filmie?

Podczas konwentu CinemaCon prezes studia Warner Bros. obwieścił, że ruszyły już prace nad sequelem "The Batman". Na obecną chwilę nie ujawniono żadnych szczegółów poza tym, że w tytułowej roli powróci Robert Pattinson, a na stołku reżyserskim ponownie zasiądzie Matt Reeves

Choć szczegóły fabularne owiane są tajemnicą, fani Mrocznego Rycerza spekulują, że fabuła oscylować będzie wokół Jokera, którego zajawkę ujrzeliśmy już w pierwszej odsłonie. Ile jest w tym prawdy? Przekonamy się. Na ten moment udział Barry'ego Koeghana nie został w żaden sposób potwierdzony.

ZOBACZ TAKŻE: "The Batman" - Joker w usuniętej scenie z filmu! Jest absolutnie PASKUDNY

"The Batman" - gdzie obejrzeć film?

"The Batman" to głośne widowisko superbohaterskie oparte na kultowych komiksach DC Comics. W roli głównej wystąpił Robert Pattinson, a na ekranie towarzyszą mu między innymi Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, Andy Serkis, Colin Farrell i Paul Dano. Produkcja dostępna jest w bibliotece HBO Max.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale o superbohaterach. TOP5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

Sonda
Lubisz filmy o superbohaterach?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1