Te seriale i filmy rządziły w 2021! Wyniki zaskoczeniem?

2021-12-08 11:35 Adrian Rybak
Squid Game
Autor: Materiały prasowe Netflix

Seriale i filmy to ulubiona forma rozrywki wielu osób. To idealny sposób na spędzanie wolnego czasu i poznawanie ciekawych historii. 2021 rok pełen był niesamowitych premier, które podbiły świat. Google opublikował podsumowanie, które pokazuje tytuły produkcji, które w ciągu ostatnich miesięcy były najczęściej wyszukiwane. Kto uplasował się na szczycie?

Te seriale i filmy rządziły w 2021! Wyniki zaskoczeniem? Ostatni rok był dobrym czasem dla osób, które uwielbiają spędzać wolny czas przed telewizorem lub w sali kinowej. Za nami wiele premier, które odbiły się dużym echem. Wszyscy pamiętamy niespodziewany fenomen serialu Squid Game, który okazał się najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa. W Polsce przez ostatnie miesiące wszyscy wyczekiwali premiery filmu Dziewczyny z Dubaju. Pojawiły się także nowe sezony znanych już seriali. Które filmy i seriale cieszyły się największym zainteresowaniem w 2021 roku? Google opublikował wyniki. Oto 5 najpopularniejszych filmów i seriali.

Polacy w zagranicznych serialach Netfliksa. Gdzie znajdziemy polskich aktorów?

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Najpopularniejsze seriale 2021

Niekwestionowanym hitem 2021 roku był koreański serial Squid Game. Produkcja stała się wielkim fenomenem na całym świecie, w tym także w Polsce. Co ciekawe, w gronie pięciu najczęściej wyszukiwanych tytułów znalazła się polska propozycja. Mowa o serialu Sexify, który można znaleźć na Netfliksie. Tak wygląda ranking pięciu serialowych hitów 2021 roku według Google:

1. Squid Game

2. Bridgertonowie

3. Ginny and Georgie

4. Lupin

5. Sexify

Najpopularniejsze filmy 2021

2021 był także dobrym rokiem dla kina. Po długich restrykcjach związanych z pandemią sale kinowe wreszcie zostały otwarte i mogliśmy cieszyć się filmowymi seansami. Największym hitem okazała się Diuna. W gronie polskich produkcji królowały Dziewczyny z Dubaju. Nie zabrakło też disneyowskiej Cruelli. Ranking pięciu najchętniej wyszukiwanych tytułów 2021 roku wygląda następująco:

1. Diuna

2. Dziewczyny z Dubaju

3. Small World

4. Oczy Diabła

5. Cruella

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE