Squid Game

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Te seriale i filmy rządziły w 2021! Wyniki zaskoczeniem?

2021-12-08 11:35

Seriale i filmy to ulubiona forma rozrywki wielu osób. To idealny sposób na spędzanie wolnego czasu i poznawanie ciekawych historii. 2021 rok pełen był niesamowitych premier, które podbiły świat. Google opublikował podsumowanie, które pokazuje tytuły produkcji, które w ciągu ostatnich miesięcy były najczęściej wyszukiwane. Kto uplasował się na szczycie?

Te seriale i filmy rządziły w 2021! Wyniki zaskoczeniem? Ostatni rok był dobrym czasem dla osób, które uwielbiają spędzać wolny czas przed telewizorem lub w sali kinowej. Za nami wiele premier, które odbiły się dużym echem. Wszyscy pamiętamy niespodziewany fenomen serialu Squid Game, który okazał się najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa. W Polsce przez ostatnie miesiące wszyscy wyczekiwali premiery filmu Dziewczyny z Dubaju. Pojawiły się także nowe sezony znanych już seriali. Które filmy i seriale cieszyły się największym zainteresowaniem w 2021 roku? Google opublikował wyniki. Oto 5 najpopularniejszych filmów i seriali.

Polacy w zagranicznych serialach Netfliksa. Gdzie znajdziemy polskich aktorów?

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Najpopularniejsze seriale 2021

Niekwestionowanym hitem 2021 roku był koreański serial Squid Game. Produkcja stała się wielkim fenomenem na całym świecie, w tym także w Polsce. Co ciekawe, w gronie pięciu najczęściej wyszukiwanych tytułów znalazła się polska propozycja. Mowa o serialu Sexify, który można znaleźć na Netfliksie. Tak wygląda ranking pięciu serialowych hitów 2021 roku według Google:

1. Squid Game

2. Bridgertonowie

3. Ginny and Georgie

4. Lupin

5. Sexify

Najpopularniejsze filmy 2021

2021 był także dobrym rokiem dla kina. Po długich restrykcjach związanych z pandemią sale kinowe wreszcie zostały otwarte i mogliśmy cieszyć się filmowymi seansami. Największym hitem okazała się Diuna. W gronie polskich produkcji królowały Dziewczyny z Dubaju. Nie zabrakło też disneyowskiej Cruelli. Ranking pięciu najchętniej wyszukiwanych tytułów 2021 roku wygląda następująco:

1. Diuna

2. Dziewczyny z Dubaju

3. Small World

4. Oczy Diabła

5. Cruella