Taniec z Gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska w jury programu?! Pojawi się w 12. edycji?

2020-10-29 15:05 AW
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Ostatnia, 11. edycja Tańca z Gwiazdami była niezwykle burzliwa. Rozpoczęła się w marcu, jednak z powodu pandemii stacja podjęła decyzję o zawieszeniu emisji zaledwie po dwóch odcinkach i przełożyła ją na jesień. Mimo że we wrześniu odcinki Taca z Gwiazdami rzeczywiście powróciły do emisji, nie obyło się bez dalszych problemów, a z programu musiało zrezygnować kilkoro uczestników.

Taniec z Gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska w jury programu 12. edycji?! Takie doniesienia pojawiły się w mediach niedługo po zakończeniu 11. edycji Tańca z Gwiazdami, której finał widzowie mogli obejrzeć 23 października. Teoretycznie kolejna edycja powinna rozpocząć się już wiosną 2021, jednak okazuje się, że jak na razie stoi ona pod znakiem zapytania.

Taniec z Gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska w jury programu 12. edycji?

Agnieszka Kaczorowska, znana polskim widzom przede wszystkim z roli Bożenki w serialu Klan, jest także zawodową tancerką. Co więcej, Kaczorowska przez pewien czas prowadziła także własną szkołę tańca. W 2014 dołączyła do Tańca z Gwiazdami w roli trenerki, a w 2015 roku udało jej się nawet zdobyć Kryształową Kulę w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. Ostatecznie Kaczorowska ostatni raz brała udział w Tańcu z Gwiazdami w 2018 roku.

Jak dowiedział się Fakt, Agnieszka Kaczorowska miała dostać propozycję, aby powrócić do programu, jednak tym razem w roli jurorki. Serwis Plotek postanowił zapytać o to samą Agnieszkę, która przyznała, że byłaby zainteresowana taką propozycją:

O to, czy są plany zatrudnienia mnie w roli jurorki, trzeba pytać Polsat. Jednak gdybym dostała taką ofertę, byłoby to dla mnie wielkie wyróżnienie i kolejny etap w tanecznej karierze

Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy w ogóle Taniec z Gwiazdami powróci do emisji. Nie wiadomo, czy na kolejną edycję nie będziemy musieli poczekać nawet do jesieni 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE