Taniec z Gwiazdami nie wróci wiosną 2021? Kiedy 12. Edycja?

2020-10-27 11:51 AW
Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]
Autor: mat. pras. / Polsat Taniec z Gwiazdami, 24.10.2020: FINAŁ! [DUŻO ZDJĘĆ]

Jedenasta edycja polsatowskiego Tańca z Gwiazdami zakończyła się 23 października, a Kryształową Kulę zdobyli Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Ta edycja tanecznego show była bardzo nietypowa - rozpoczęła się w marcu, w wiosennej ramówce stacji, jednak ze względu na pandemię koronawirusa Polsat podjął decyzję, że ze względu bezpieczeństwa zostanie ona przerwana i dokończona dopiero jesienią.

Taniec z Gwiazdami nie wróci wiosną 2021? Kiedy 12. Edycja? Niewykluczone, że na nowe odcinki tanecznego show Polsatu będziemy musieli trochę poczekać. Wiosną 2020 stacja wyemitowała jedynie dwa odcinki programu, a w jesiennej ramówce kilku uczestników programu musiało zrezygnować m.in. ze względu na zakażenie koronawirusem i kwarantannę.

Taniec z Gwiazdami nie wróci wiosną 2021? Kiedy 12. Edycja?

Z racjo tego, że w 2020 roku ukazała się tylko jedna edycja Tańca z Gwiazdami, widzowie mieli ogromną nadzieję, że nowe odcinki zobaczą już w wiosennej ramówce 2021. Niestety, okazuje się, że szansa na to jest bardzo mała. Jak wyjawiła Iwona Pavlović w rozmowie z Party, wznawianie programu w najbliższym czasie byłoby ryzykowne:

Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta

Stacja jak na razie nie wyjawiła, jakie ma plany odnośnie do przyszłości Tańca z Gwiazdami ani czy kolejna edycja planowana jest dopiero na jesień 2021 roku. Z pewnością dużo zależy do tego, jak będzie kształtować się dalsza sytuacja z pandemią. Taniec z Gwiazdami był jednym z pierwszych programów, który wiosną 2020 ze względu bezpieczeństwa zawiesił emisję.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE