Taniec z gwiazdami 2021 - jury. Kto oceni występy uczestników tanecznego show?

2021-09-20 14:09 kg
Taniec z Gwiazdami
Autor: materiał prasowy Polsat

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie z zainteresowaniem obserwują rozwój tanecznych umiejętności aktorów, muzyków, sportowców czy też celebrytów, biorących udział w show Polsatu. W jesiennej ramówce stacji premierę ma mieć kolejna, dwunasta już odsłona programu. Kto zasiądzie w jury i oceni występy uczestników?

Taniec z gwiazdami 2021 - jury. Wielkimi krokami zbliża się kolejna, dwunasta edycja programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Tym razem swoje taneczne umiejętności na parkiecie zaprezentują: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała, Radosław Liszewski, Izabela Małysz, Piotr Mróz, Kinga Sawczuk, Denis Urubko oraz Wojciech Węcławowicz. Kto oceni ich występy?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Taniec z gwiazdami 2021 - jury

W ostatniej, jedenastej edycji Tańca z gwiazdami w jury zasiadali: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. To właśnie oni oceniali występy Edyty Zająć, Julii Wieniawy czy też Ani Karwan. W nadchodzącej, dwunastej odsłonie show do grona jurorów dołączy Andrzej Piaseczny. Jeszcze w 2020 roku wokalistę mieliśmy okazję podziwiać w roli trenera w programie The Voice Senior. Jak sprawdzi się w programie Polsatu? O tym przekonamy się już 30 sierpnia 2021 roku, kiedy to premierę będzie mieć 12. edycja show.

Wiadomo już, że zmiany zajdą nie tylko w składzie jurorskim. Do prowadzących show - Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza już wkrótce dołączy Izabela Janachowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE