Quiz z filmu Pamiętnik. Sprawdź, czy widziałaś go na pewno wystarczająco dużo razy!

2021-08-03 11:26 Alicja Wójcik
Pamiętnik
Autor: EAST NEWS

Pamiętnik to jeden z najbardziej znanych melodramatów, uwielbiany przez widzów na całym świecie. Niezwykle poruszająca historia skomplikowanej miłości Allison i Noah, która jest ekranizacją powieści Nicholasa Sparksa, trafiła na ekrany kin w 2004 roku. Od premiery minęło nieco ponad 15 lat, a Pamiętnik ma obecnie status filmu kultowego. Kochają go wszyscy fani wzruszających opowieści o miłości.

Quiz z filmu Pamiętnik. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz ten kultowy melodramat. Czy to nie przypadkiem dobry moment, żeby obejrzeć go kolejny raz..? Za każdym razem, gdy Pamiętnik emitowany jest w telewizji, przyciąga przed ekrany ogromną liczbę widzów. Obecnie dostępny jest także w ofercie Netflixa, dlatego jeśli w poniższymi quizie nie pójdzie ci najlepiej, koniecznie uzupełnił widzę i rozwiąż go jeszcze raz!

Quiz z filmu Pamiętnik

Pamiętnik - jak dobrze pamiętasz film?

Pytanie 1 z 10
Kto wcielał się w główne role?
Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE