Taniec z Gwiazdami 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy pierwszy odcinek w Polsacie?

2020-01-27 11:37 kw
Taniec z gwiazdami
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przed nami jedenasta edycja uwielbianego show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Już teraz wiadomo, że będzie to niezwykle barwny sezon programu. Wśród uczestników znalazły się takie gwiazdy, jak Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Ania Karwan czy też Edyta Zając. Kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek w Polsacie? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie dni i godziny emisji programu.

Taniec z Gwiazdami 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy pierwszy odcinek w Polsacie? Mimo upływu lat, program Taniec z Gwiazdami nadal cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Chętnie śledzą oni rozwój tanecznych umiejętności gwiazd, które biorą udział w show. W zbliżającej się wielkimi krokami, jedenastej edycji programu udział wezmą między innymi Sylwia Lipka, Marcin Bosak oraz Nicole Bogdanowicz. Kiedy będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowej odsłony?

Taniec z Gwiazdami 2020 - dni i godziny emisji

W jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami udział wezmą: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk oraz Edyta Zając. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto będzie im towarzyszyć na parkiecie. Pierwszy odcinek nowego sezonu show zostanie wyemitowany już w piątek, 6 marca 2020 roku. Emisja rozpocznie się o godzinie 20:05. Kolejne odcinki będą się pojawiać co piątek, o tej samej porze.

NAJNOWSZE