Taniec z Gwiazdami 10 edycja - duża zmiana w jury! Kto będzie oceniał umiejętności uczestników Dancing with the Stars?

2019-09-02 10:59 aw
Taniec z Gwiazdami
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Przed nami już 10, jubileuszowa edycja Dancing with the Stars w Polsacie. Wśród uczestników, którzy tym razem będą walczyć o Kryształową Kulę, znaleźli się m.in. Reni Jusis, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Bereda czy Damian Kordas. Emocji na parkiecie z pewnością nie będzie brakować! Ostatnie trzy edycje z rzędu wygrywał Jan Kliment, który teraz będzie tańczył z Moniką Miller. Czy i tym razem bez zmian zajmie pierwsze miejsce?

Zmiany na pewno pojawią się w składzie jury 10 edycji tanecznego show Polsatu. W poprzedniej, 9 edycji, stacja musiała w ostatniej chwili poszukać zastępstwa dla Michała Malitowskiego. Tancerz nie pojawił się wówczas w pierwszym odcinku programu, a jak się później okazało, jego nieobecność spowodowana była poważną kontuzją. Ostatecznie jego miejsce za jurorskim stołem zajęła Ola Jordan. W 10 edycji Dancing with the Stars jury ponownie się zmieni.

Taniec z Gwiazdami 10 edycja: jury. Kogo zobaczymy w Dancing with the Stars?

Tym razem to Michał Malitowski zajmie miejsce Oli Jordan! Tancerz powraca już jesienią do swoich jurorskich obowiązków, a Ola żegna się z programem. Co więcej, tancerka na swoim Instagramie podzieliła się radosną nowiną, że wraz z mężem, Jamesem Jordanem, spodziewają się dziecka! Stacja postanowiła nie szukać nikogo na jej miejsce, w tej edycji zasiądzie troje jurorów - oprócz Michała do programu wracają Iwona Pavlović oraz Andrzej Grabowski.

Taniec z Gwiazdami 10 edycja - kiedy i o której oglądać Dancing with the Stars?

Pora emisji tej edycji tanecznego show pozostaje bez zmian - odcinki emitowane będą w piątki o godzinie 20:05. Pierwszy odcinek 10 edycji Dancing with the Stars będziemy mogli obejrzeć już 13 września.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE