Tak wygląda dziś Zac Efron. Aktor z „High School Musical” w nowej roli. Na nowym zdjęciu trudno go rozpoznać!

2024-01-15 16:04

Seria filmów "High School Musical" zapewniła grającym w niej aktorom globalną rozpoznawalność. Jedną z największych gwiazd musicalu jest bez wątpienia odtwórca roli Troya Boltona - Zac Efron. 36-letni dziś aktor nie przypomina siebie sprzed lat. W lutym do kin wejdzie kolejny film z jego udziałem.

Zac Efron zyskał popularność jako Troy Bolton z serii "High School Musical". Disneyowska produkcja wyniosła go na wyżyny popularności, szczególnie wśród młodych widzów, którzy zachwycali się nie tylko jego talentem, ale i wyglądem. Nastoletni wówczas Efron stał się symbolem "szkolnego crusha", a jego charakterystyczny, koszykarski strój do dziś jest jednym z najpopularniejszych przebrań na Halloween. Aż trudno uwierzyć, że od premiery ostatniej części "High School Musical" mija w tym roku... 18 lat. Zac Efron jako jeden z niewielu członków obsady wykorzystał szansę, jaką dał mu udział w tej popularnej na całym świecie produkcji, a role w takich filmach jak "Charlie St. Cloud", "Podły, okrutny, zły" czy "Sąsiedzi" tylko ugruntowały jego pozycję w Hollywood, raz na zawsze pozbywając go łatki ładnego chłopca czy playboya. Już w lutym do kin wejdzie kolejny film z Efronem w roli głównej - "Bracia ze stali". Na najnowszych zdjęciach aktor w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Niektórzy zastanawiali się nawet, czy to na pewno on.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Zac Efron - metamorfoza

Zac Efron nie zwalnia tempa i w 2024 rok wchodzi z mocnym uderzeniem. Tym razem zobaczymy go w filmie "Bracia ze stali", gdzie mógł nie tylko pochwalić się swoim aktorskim warsztatem, ale i wypracowanym na siłowni ciałem. Aktor wciela się w nim w rolę ikony wrestlingu - Kevina Von Ericha. W rozmowie z "Variety" Zac ujawnił, że podczas przygotowań do roli ćwiczył kilka razy dziennie. Efekt? Prawie 10 kilogramów masy mięśniowej.

Konieczność bycia doskonałym… stała się obsesją - powiedział.

Zobaczcie, jak dziś wygląda 36-letni gwiazdor Hollywood. Niesamowita metamorfoza, prawda?