Galerianki

Tak dziś wygląda Milena z "Galerianek". Poznalibyście ją? Dagmara Krasowska przeszła zaskakującą metamorfozę

Pamiętacie film "Galerianki"? Szokująca produkcja w reżyserii Katarzyny Rosłaniec była na ustach wszystkich w 2009 roku. Od jej premiery minęło już 14 lat. Jak przez ten czas zmieniła się Dagmara Krasowska, czyli odtwórczyni roli Mileny? Wróżono jej wielką karierę, ale po premierze "Galerianek" słuch po niej zaginął. Co dziś robi i jak wygląda?

Spis treści

  1. "Galerianki" - wstrząsający dramat Katarzyny Rosłaniec
  2. Kim jest Dagmara Krasowska?
  3. Milena z "Galerianek" po latach. Tak dziś wygląda Dagmara Krasowska

"Galerianki" - wstrząsający dramat Katarzyny Rosłaniec

"Galerianki" to film, który otworzył w Polsce pole do dyskusji na temat problemów, z jakimi się boryka się młodzież. Film miał być przestrogą dla młodych dziewczyn, ale także dla rodziców, którzy często są zbyt zajęci lub zmęczeni, by dostrzec, że z ich dzieckiem dzieje się coś złego.

Fabuła "Galerianek" koncentrowała się na losach czterech dziewczyn, które całe dnie spędzały w kolorowych i pełnych pokus centrach handlowych. Dla tytułowych "galerianek" miłość jest na sprzedaż. Zagubione nastolatki szukają więc sponsorów, bo pragną "żyć na poziomie", chcą mieć fajny telefon lub po prostu posiadać pieniądze.

W rolach głównych w "Galeriankach" wystąpiły:

  • Anna Karczmarczyk jako Alicja,
  • Dagmara Krasowska jako Milena,
  • Dominika Gwit jako Kaja,
  • Magdalena Ciurzyńska jako Julia.

"Jak kupisz mi jeansy to zrobię ci loda" – to wypowiedź filmowej Mileny, która wryła się w pamięć wszystkim widzom "Galerianek".

Czytaj też: Tak dziś wyglądają aktorki z filmu "Galerianki". Niewiarygodne, że można się aż tak zmienić

Kim jest Dagmara Krasowska?

Dagmara Krasowska stworzyła w "Galeriankach" fantastyczną kreację i wielu wróżyło jej w Polsce wielką karierę, ale odtwórczyni roli Mileny nie zagrzała miejsca w show-biznesie na dłużej. Po "Galeriankach" zagrała jeszcze w takich produkcjach jak: "Bejbi blues", "Krew z krwi", "Baby Bump" czy "Służby specjalne" a później zapadła się pod ziemię. Na ekrany powróciła dopiero w 2022 roku, rolą Karoliny w filmie Katarzyny Rosłaniec pt. "Jezioro Słone".

Z wywiadu dla "Dzień Dobry TVN" z 2022 roku dowiadujemy się, że Dagmara Krasowska aktorstwo traktowała jedynie jako odskocznię i świadomie wycofała się z branży.

Zajęłam się codzienną pracą, jak każdy normalny człowiek. Pracuję jako team leader w instytucji finansowej, zarządzam międzynarodowym, kilkunastoosobowym zespołem. Muszę jednak przyznać, że rolą w filmie byłam podekscytowana. Byłam młodą dziewczyną i to było coś dużego. Bardzo dziękuję temu, że film wyszedł w czasach, kiedy Facebook jeszcze raczkował - to nas uchroniło. Gdyby film wyszedł dzisiaj, presja byłaby większa – wyznała.

Czytaj też: Jej ogromny biust rozpalał wyobraźnię mężczyzn. Tak dziś wygląda Ewa Sonnet

Milena z "Galerianek" po latach. Tak dziś wygląda Dagmara Krasowska

Była aktorka skończyła w tym roku 33 lata. Od jej debiutu na dużym ekranie minęło już 14 lat. Dagmara Krasowska przeszła przez ten czas nie lada metamorfozę, o czym przekonasz się, jeśli zajrzysz do naszej galerii.

Milena z filmu "Galerianki" jest aktywna w sieci. Zobacz, jak się zmieniła!