Love Island 9

Tak Doda skomentowała odpadnięcie dwójki uczestników w "Love Island". Komentarz jest hitem internetu

2024-04-02 16:41

"Love Island. Wyspa miłości" nabiera rozpędu. Okazuje się, że Doda uważnie śledzi losy uczestników 9. edycji show. Swego czasu artystka sama gościła na rajskiej wyspie. Niejednokrotnie dosadnie komentowała zajścia w programie. Jej reakcja na ostatnie wydarzenia na wyspie okazała się być hitem internetu!

Doda w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zajęć. Jej ostatnia płyta zatytułowana "Aquaria", która na rynku ukazała się w 2022 roku bije rekordy popularności. Artystka niedawno zakończyła trasę koncertową "Aquaria Tour", podczas której dała koncerty na kilku stadionach w całym kraju, w tym na Stadionie Narodowym. Trasa okazała się wielkim sukcesem, bilety sprzedawały się w mgnieniu oka. Nic dziwnego, ponieważ każdy z występów Dody, to wspaniałe muzyczne i wizualne show. Artystka jednak nie zwalnia tempa. Nagrany przez nią i Smolastego utwór "Nim zadzie słońce" okazał się być wielkim hitem, i do tej pory odtworzono go aż ponad 80 milionów razy! Jakiś czas temu na rynku ukazały się także perfumy artystki, które już na starcie stały się sprzedażowym hitem. Mimo wielu obowiązków zawodowych piosenkarka ma jednak czas na chwilę relaksu przed telewizorem i śledzenie popularnych telewizyjnych show.

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę

Doda jest fanką programów typu reality show

Dorota Rabczewska w 2002 roku wzięła udział w programie "Bar". Młoda, wówczas zaledwie 18-letnia, zadziorna i elokwentna wokalistka z marszu stała się gwiazdą show. Nie od dziś wiadomo, że Doda jest fanką formatu "Love Island. Wyspa miłości". Sama pojawiła się w przeszłości w jednym z odcinków, a jej wizyta na wyspie sprawiła, że słupki oglądalności programu tego wieczora znacznie wzrosły. Piosenkarka często komentuje również zawikłane losy bohaterów willi w Hiszpanii nie tylko na swoim profilu na Instagramie, ale także na oficjalnym profilu programu.

Tak Doda skomentowała odejście z "Love Island"

W ubiegłym roku Rabczewska odwiedziła uczestników wyspy miłości w roli gościa specjalnego. Wówczas nie gryząc się w język, szczerze powiedziała, co myśli o zachowaniach bohaterów. Jak widać, Doda nadal chętnie ogląda kulisy życia mieszkańców hiszpańskiej willi. W Wielkanocny Poniedziałek z programem pożegnała się para, która wzbudzała skrajne emocje wśród widzów. Odejście Adriana i Oliwii widać ucieszyło także Dodę."Alleluja 🙌" - krótko skomentowała post na oficjalnym profilu programu Doda. Jej komentarz okazał się być hitem sieci. Do tej pory polubiło go ponad 3200 osób!