Zapowiedź

Love Island 9 - odcinek 26. Gra w całowanie odsłoni drugą stronę Islanderów

2024-04-02 15:32

Love Island powróciło z 9. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach będą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 26. odcinka, który zostanie wyemitowany we wtorek, 2.04.2024.

Love Island 9 - odcinek 26. Co wydarzy się we wtorek 2 kwietnia 2024? Casa Nova zaczęła nowy rozdział na Wyspie miłości. Dziewczyny w willi wniosą nową energię. A gry nabiorą dużo pikanterii. Mateusz od początku poczuł dobre porozumienie z Angeliką i nie zamierza, póki co zmieniać zainteresowań. Dan znakomicie się czuje w towarzystwie Amandy, ale Patrycja nie będzie zachwycona tym co zobaczy. Gra w całowanie przez kartkę odsłoni drugą stronę Islanderów.

Islanderki, gdy opuściły willę nie przypuszczały, że będą mogły oglądać tak ciekawy seans i bieżącą relację z domu. Nowe mieszkanki zadbają o świetny nastrój, dobrą zabawę i gorące wrażenia w willi. Chłopaki będą zachwyceni takim zwrotem akcji, szczególnie Dan i Mateusz pokażą jak potrafią wykorzystać obecność nowych lokatorek. 

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Love Island 9 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 22:00.

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.