Gwiazdy

Doda dumnie prezentuje spóźniony prezent na 40. urodziny. "Jest to dla mnie ważna pamiątka"

2024-03-29 15:48

Doda od dawna chętnie pomaga osobom w potrzebie. W przeszłości była zaangażowana w różne akcje charytatywne. Na aukcję WOŚP podarowała także jedną ze swoich statuetek MTV. Po latach postanowiła ją jednak odkupić. Fani zrobili artystce spóźniony prezent z okazji 40. urodzin i na gali Fryderyków podarowali jej trofeum. Teraz Doda pokazała, gdzie umieściła nagrodę.

Doda na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Artystka zgromadziła dotychczas 3 nagrody MTV Europe Music Awards dla najlepszej polskiej wokalistki. Ostatnią otrzymała w ubiegłym roku za ostatnią płytę "Aquaria". Jedną z tych statuetek zdecydowała się przekazać na licytację dla potrzebujących podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się doniesienia, że artystka zmieniła swoje podejście do całej akcji. Wszystko przez z sytuację z 2018 roku, kiedy pod młotek poszła jedna z jej sukni. Mimo ogromnego zainteresowanie przedmiotem podczas licytacji, wokalistki nie wpuszczono do studia TVN, gdzie odbywała się transmisja finału. Piosenkarka poczuła się urażona, i mimo późniejszych przeprosin ze strony Jurka Owsiaka, zdecydowała, że nie będzie już wspierać WOŚP. Z tego też powodu postanowiła odzyskać przekazaną na licytację statuetkę. W mediach społecznościowych wyjawiła swoje plany. Wierni fani nie zwlekali ani minuty i od razu ruszyli do akcji. Po gali rozdania Fryderyków, która miała miejsce tydzień temu, wręczyli Dodzie odkupioną statuetkę.

Doda już tak nie wygląda! Postawiła na krótkie włosy i grzywkę

Doda odzyskała statuetkę MTV. Pokazała, gdzie teraz stoi

Artystka zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Na zamieszczonych w sieci filmikach widzimy jej ogromne zaskoczenie, a jednocześnie bezgraniczną radość. W najnowszym wpisie artystka pokazała swoją półkę z trofeami. Do dwóch statuetek właśnie dołączyła trzecia! Piosenkarka podziękowała swoim wiernym fanom za ten hojny gest i wyznała, jak ogromne znaczenie ma dla niej sama statuetka:

Numerologiczna 3 ma już swoje wszystkie 3 @mtvema na swoim miejscu 🥹Moi fani ODKUPILI nagrodę ,którą oddałam ponad 10 lat temu na licytację na cel charytatywny ,tak jak pozostałe kilkadziesiąt w swoim życiu.Chciałam odkupić ją sama, bo dopiero jak dojrzałam, zrozumiałam jak bardzo jest to dla mnie ważna pamiątka... Jednak moi fani okazali się szybsi i na 40 urodziny wręczyli mi spóźniony prezent🤯k🥲właśnie dołączyła do tych ,które mi pozostały na półce i będą przypominać o drodze ,którą przeszłam 🥀 i o tym co było w niej piękne. Bo tylko to chcę zapamiętać 🌙❤️ DZIĘKUJĘ !