Tajemnice miasteczka - ile odcinków i kiedy oglądać w TVP1?

2021-09-25 9:02 kg
Tajemnice miasteczka
Autor: materiały TVP

W połowie września 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miał rosyjski serial kostiumowy, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Za reżyserię produkcji odpowiada Sergiej Mezentsew, natomiast w obsadzie znaleźli się: Olga Lerman, Anton Batyrew, Shirikow oraz Olga Pleszkowa. Ile odcinków liczą Tajemnice miasteczka oraz kiedy będą emitowane? Sprawdźcie koniecznie.

Tajemnice miasteczka - ile odcinków i kiedy oglądać w TVP1? Urodzona gwiazda, Kozacka miłość, Cena wolności, Królowa piękności czy też Anna Karenina to rosyjskie seriale kostiumowe, które cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie z zainteresowaniem śledzili perypetie głównych bohaterów hitów i z niecierpliwością czekali na kolejne odcinki telenowel. W sobotę 18 września 2021 roku na antenie TVP1 premierę będzie mieć nowy rosyjski serial. Czy również skradnie serca widzów?

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęci z planu

Tajemnice miasteczka - o czym jest serial?

Do powiatowego miasta Bogorodsk przyjeżdża młoda nauczycielka matematyki, Larisa Dmitriewna Kirsanowa. Pani Kirsanowa chce odnaleźć narzeczonego Pawła Bestużewa, który bez pożegnania zniknął dzień przed ślubem, nie zostawiając nawet listu. Paweł pochodził z Bogorodska, gdzie nadal mieszka jego matka. W mieście mieszka również ukochana ciotka Larisy, Lizaweta Prokofiewna.

W tym samym czasie, po zakończeniu wojny rosyjsko-tureckiej, z Bałkanów wracają uczestnicy kampanii, a miasto przygotowuje się na powitanie bohaterów.

Tajemnice miasteczka - ile odcinków i kiedy oglądać?

Produkcja składa się z 50 odcinków, które będą emitowane w każdą sobotę oraz niedzielę, o godzinie 15:55 w TVP1, począwszy od 18 września.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE