Papiery na szczęście odc. 9, 10, 11, 12: Grzesiek załatwia Marcie fałszywe dokumenty. Do Sandry odzywa się Gruby i żąda zwrotu długu

2021-09-17 12:42 kg
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Na początku września 2021 roku na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek Zakochanych po uszy. Widzowie pożegnali się z ukochanymi bohaterami, których losy mieli okazję śledzić od ponad 2 lat. Miejsce hitowej produkcji 6 września zajął nowy serial, Papiery na szczęście, w którym główną rolę gra Adriana Kalska. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji, która jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:30 w TVN7?

Papiery na szczęście odc. 9, 10, 11, 12. Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Papiery na szczęście - odcinek 9

Marta z dziećmi zatrzymała się u fryzjerek, jednak zamierza ruszać do Zakopanego, tak jak planowała. Żaneta, Wera i Oliwka namawiają Martę, aby została w Krakowie, a do czasu, aż się nie urządzi, zamieszkała razem z nimi. Marta jest wzruszona. Jednocześnie proponują Alicji zatrudnienie Marty jako nowej pomocy domowej… Tymczasem Kris za namową dziewczyny Mirka, która jest dziennikarką, nagrywa apel, w którym odgrywa rolę zrozpaczonego ojca i męża, poszukującego swojej żony i dzieci. Natomiast Sandra próbuje poderwać Adama, ale nadal bezskutecznie, co stara się ukryć przed Matim.

Papiery na szczęście - odcinek 10

Marta chętnie podjęłaby pracę u Alicji, ale problemem jest dla niej brak dokumentów… Jednocześnie Marta, Marysia i Maks odkrywają w sieci apel nagrany przez Krisa, Marta jest wściekła i załamana, ponieważ mąż zrobił z niej wariatkę. Marysia poznaje na osiedlu Kowalczyków córkę Alicji i siostrę Adama, Olę. Grzegorz przynosi Marcie pieniądze ze sprzedaży części z jej samochodu. Tymczasem Mati wykrada z biura Kowalczyków dokumenty, które dowodzą, że Henryk odmówił nad nim opieki i zdecydował o umieszczeniu go w domu dziecka.

Papiery na szczęście - odcinek 11

Grzesiek załatwia Marcie fałszywe dokumenty, to ukraiński paszport. Marta staje się 26-letnią Nataszą Szewczenko, musi zmienić swój wizerunek, przefarbowuje włosy. Marta w odwecie na Krisie wysyła mu zdjęcie roztrzaskanego ukochanego samochodu, Kris wpada w szał, pali rzeczy żony i dzieci i grozi Marcie, Mirek nagrywa filmik, który Kris wysyła żonie. Żaneta przekierowuje nagranie na portal plotkarski. Tymczasem do Sandry odzywa się Gruby i żąda zwrotu długu…

Papiery na szczęście - odcinek 12

Sandra z Matim wynajmują aktora, który w biurze Kowalczyków odgrywa rolę zazdrosnego, agresywnego byłego partnera Sandry. W obronie Sandry staje Adam, który nie podejrzewa nawet, że Mati ma wobec niego złe intencje. Marta pojawia się w mieszkaniu Kowalczyków na spotkaniu z Alicją w sprawie pracy. Henryk jest pewien, że widział już Martę, jest podejrzliwy. Tymczasem Beatka, która wie, że Sandra rywalizuje z nią o Adama, przekupuje dziewczynę. W zamian za pieniądze Sandra ma dać Adamowi spokój.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE