Tajemnica zawodowa

i

Autor: Materiały Prasowe

Tajemnica zawodowa - obsada. Kto jest kim w serialu TVN?

2021-02-17 10:10

Tajemnice, sieć intryg, niewierność - kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski? Największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy człowiek, dla którego poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje? Dylemat, przed którym stanie prawniczka wywróci jej poukładany i spokojny świat, a ją samą wciągnie w ryzykowną grę.

Tajemnica zawodowa - obsada. Kto jest kim w serialu TVN? Tajemnica zawodowa to serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw.

Tajemnica zawodowa - obsada. Kto jest kim w serialu TVN?

Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka) po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Obok Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury na ekranie pojawią się także:

  • Piotr Stramowski jako Paweł Miller
  • Tamara Arciuch jako Monika Litwin
  • Anna Dereszowska jako Kinga Górska
  • Andrzej Zieliński jako Wiktor Bielski, ojciec Julii
  • Justyna Zielska jako Paula Żurawska
  • Antonina Litwiniak jako Lenka Żurawska
  • Zofia Zborowska jako Lucy

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...
Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE