Szybcy i wściekli w TVN 2020. Kiedy w TV kolejne filmy z serii?

2020-02-14 12:00
Szybcy i wściekli w TVN 2020. Kiedy w TV kolejne filmy z serii?
Autor: TVN / Universal/X-News Szybcy i wściekli w TVN 2020. Kiedy w TV kolejne filmy z serii?

Szybcy i wściekli to widowiskowa seria filmów, która za każdym razem przyciąga tysiące widzów przed ekrany telewizorów. Stacja TVN, 14 lutego wyemituje 5. część Szybkich i wściekłych. Kiedy kolejne odsłony w telewizji?

O czym są Szybcy i wściekli V? Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu więziennego, przewożącego 26 niebezpiecznych przestępców do zakładu karnego Lompoc. W wyniku zuchwałej akcji z transportu ucieka brat Mii - Dominic "Dom" Toretto. Trio spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie uczestniczą w kradzieży trzech "lanserskich bryk". Mia Toretto odjeżdża z miejsca akcji Fordem GT40 i ukrywa go w garażu na terenie faweli. Tymczasem Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi miejscowego bossa Hernana Reyesa, który żąda zwrotu samochodu pod groźbą śmierci. Złodziei ściga też agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service, ponieważ podczas napadu zginęło trzech agentów DEA. Dominic i Brian nie chcą wiecznie uciekać. Planują kupić sobie wolność i rozpocząć nowe życie. Decydują się na ostatnią akcję. Postanawiają obrabować Hernana Reyesa. Baron narkotykowy trzyma gotówkę wartą 100 mln dolarów w 10 różnych miejscach w mieście. W zadaniu tym ma im pomóc Tej Parker, Roman Pearce, Han Lue, Gisele Harabo, Tego Leo i Rico Santos.

Szybcy i wściekli w TVN 2020

Szybcy i wściekli V zostaną wyemitowani w piątek, 14 lutego o godzinie 20:00 w TVN. Film online będziemy mogli zobaczyć za pośrednictwem strony WP Pilot - konieczne wcześniejsze zarejestrowanie się w serwisie. Powtórka telewizyjna 5. odsłony widowiskowego filmu nie jest przewidziana. Na razie nie ma informacji o emisji Szybkich i wściekłych 6. A my dodatkowo przypominamy, że najnowszy film Szybcy i wściekli 9 wejdzie na ekrany polskich kin 22 maja 2020 roku.

Szybcy i wściekli - obsada

W filmie występują m.in.:

  • Vin Diesel jako Dominic Toretto
  • Paul Walker jako Brian O'Conner
  • Jordana Brewster jako Mia Toretto
  • Tyrese Gibson jako Roman Pearce
  • Ludacris jako Tej Parker
  • Matt Schulze jako Vince
  • Sung Kang jako Han Lue
  • Gal Gadot jako Gisele Harabo
NAJNOWSZE