Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami - kiedy oglądać? Godzina, online, powtórka

2020-12-14 13:00
Szczęśliwa Siódemka
Autor: materiały prasowe

Sylwester w TVN7 będzie wspaniałą okazją do wspólnego świętowania i szampańskiej zabawy! Ten wieczór widzowie będą mogli spędzić w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd Siódemki, słuchając świetnej muzyki z sylwestrowych koncertów TVN. Od której godziny emitowana będzie Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami?

Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami - kiedy oglądać? Godzina, online, powtórka. Gwiazdy „Brzyduli”, „Zakochanych po uszy”, „19” oraz uczestnicy „Hotelu Paradise” z Panem Lektorem i piękną Klaudią El Dursi na czele, podsumują mijający rok, powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom Siódemki. Nie zabraknie także wróżb na nadchodzący rok od Wróża Macieja.

Sonda
W sobotę wieczorem najczęściej....

Szczęśliwa Siódemka - Sylwestrowa noc z gwiazdami: kiedy oglądać?

W tym roku telewizyjna Siódemka organizuje własną sylwestrową imprezę. Gwiazdy stacji w składzie: Michał Meyer, Kasia Grabowska z Zakochanych po uszy, Klaudia El Dursi, Pan Lektor, Marietta Witkowska, Maciej Kindler, Viola Nowasielska, Magda Jankowska, Beata Postek, Anna Matyasek, Ivan Yevtushenko, Łukasz Karpiński z Hotelu Paradise, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał oraz Malwina Roczniok z 19+ oraz Julia Kamińska, Filip Bobek i Paulina Kondrak z BrzydUli, podsumują mijający rok oraz przypomną sobie najlepsze momenty. Emisja tego wyjątkowego programu wystartuje już w czwartek, 31 grudnia o godzinie 22:10 na antenie Siódemki.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE