Szczęki i Szczęki 4 w Kino TV - kiedy i o której oglądać trzymające w napięciu thrillery?

2021-10-20 17:02 Adrian Rybak
Szczęki
Autor: Kino Polska

Trzymające w napięciu sceny podkręcone kultową już muzyką i mrożące krew w żyłach zwroty akcji. W listopadzie Kino TV zaprasza na klasyki wśród thrillerów: „Szczęki” i „Szczęki 4 – Zemsta”. Kiedy oglądać filmy w telewizji? Sprawdź, na jakie dni zaplanowano emisję słynnych filmów o groźnych rekinach.

W listopadzie Kino TV pokaże dwie części kultowej serii. Na początek „Szczęki” - klasyk wśród thrillerów, który zdobył Oscara w aż trzech kategoriach, m.in. za Najlepszą muzykę oryginalną, którą kojarzą wszyscy. Film to świetnie i nowatorsko zrealizowana prosta historia o zabójczym rekinie siejącym chaos wśród społeczności sielankowego kurortu Amity Island. Po brutalnym morderstwie dziewczyny i kolejnych równie przerażających zabójstwach lokalny szeryf (Roy Scheider), biolog morski (Richard Dreyfuss) i zawodowy łowca rekinów (Roberta Shaw) wyruszają w rejs, by upolować bestię. Nie mają jednak po swojej stronie burmistrza, który nieugięcie bagatelizuje sytuację i nie zamierza zamykać plaży.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Szczęki i Szczęki 4 w Kino TV

Następną częścią, którą Kino TV przygotowało dla widzów, są „Szczęki 4 – Zemsta”. Tym razem mordercze potwory powracają, by się zemścić! Życie Ellen Brody na Amity Island nie było usłane różami. Najpierw zginął tu jej mąż, lata potem jej syn, obaj z paszczy olbrzymiego rekina-ludojada. Kobieta, aby odciąć się od tragicznego miejsca, przeprowadza się na Bahamy. Lecz i tam pojawia się… wielki, biały rekin.

Szczęki i Szczęki 4 - kiedy oglądać?

  • Szczęki – czwartek, 4 listopada o godz. 21:00 | sobota, 6 listopada o godz. 22:10
  • Szczęki 4 – Zemsta – czwartek, 11 listopada o godz. 21:00 | sobota, 13 listopada o godz. 22:05
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE