Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - finał. Kiedy i o której oglądać?

2020-02-23 15:16 kw
Szansa na sukces
Autor: screen Facebook/Szansa na sukces

65. Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna impreza odbędzie się w Rotterdamie, w Holandii, a to wszystko za sprawą spektakularnego zwycięstwa Duncana Laurence'a w ubiegłym roku. Na początku 2020 roku zmieniły się zasady wybory polskiego reprezentanta. Na prestiżowym, muzycznym konkursie reprezentować nas będzie artysta, który zostanie laureatem specjalnej, zimowej edycji programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Kiedy finał programu?

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - finał. Kiedy i o której oglądać? Reprezentant Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji zostanie wybrany za pośrednictwem programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Z trzech odcinków show wybranych zostanie trzech uczestników, którzy powalczą o bilet do Holandii. Zwycięzcy poszczególnych przesłuchań wezmą udział w wielkim finale. Kiedy poznamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2020?

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - finał

Wielki finał programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 coraz bliżej. To właśnie wtedy dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. W ostatnim odcinku finałowa trójka zaśpiewa zarówno covery, jak i oryginalne utwory, z którymi chce wystąpić podczas konkursu w Holandii. Finał odbędzie się w niedzielę, 23 lutego. Transmisja wystartuje o godzinie 15:15 w TVP2.

NAJNOWSZE