Szadź 3

i

Autor: materiały prasowe

SZADŹ - sezon 4 powstanie? Maciej Stuhr komentuje plany na nowe odcinki

2022-10-13 8:53

Szadź 4 powstanie? Kiedy nowe odcinki? Przed widzami finałowy epizod, więc już teraz nie brakuje pytań o kontynuację. O przyszłości serialu postanowił wypowiedzieć się Maciej Stuhr, który swoimi słowami dał fanom nadzieję na kolejny sezon!

Szadź 3 zbliża się do końca. Serialowy thriller z Maciejem Stuhrem bije rekordy oglądalności na Playerze. Nowe odcinki rozgrywają się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki ukrywa się w małej miejscowości wśród lokalnych mieszkańców, jednak jego mroczna natura znowu nie dała o sobie zapomnieć. Czy morderca nareszcie zostanie schwytany? A może ponownie uda mu się uciec policjantom i wrócić w 4. sezonie? Odtwórca głównej roli nie przeszedł obojętnie obok pytania o kontynuację. Czy jest jeszcze szansa na sequel?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi i Piotr Stramowski w filmie erotycznym. Czy "Pokusa" przebije 365 dni?

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Szadź - będzie 4. sezon? Maciej Stuhr komentuje

Serial zyskał całkiem pokaźnie grono odbiorców, którzy z niecierpliwością wyczekują następnego epizodu. Niestety historia Wolnickiego jest już na finiszu, ale widzowie nie ukrywają, że z chęcią obejrzeliby dalsze losy bohatera. Maciej Stuhr wspomina, że wspólnie z twórcami ma tzw. umowę z widzem. Jeżeli "Szadź" faktycznie ma licznych odbiorców, którzy oczekują kontynuacji, to jest to temat przynajmniej do dyskusji. Sam jednak wspomina, że historia nie jest zamknięta w 100%, ale ciągłe uganianie się za jedną postacią może się nudzić. Na ten moment nie ma jeszcze żadnych decyzji i trzeba poczekać, co przyniesie przyszłość.

"Żyjemy w takich czasach, w których rzadko kiedy domyka się ostatecznie fabuły, zwłaszcza seriali. A nawet jak się definitywnie domknie, to później jakimś cudem udaje się jednak je otworzyć. [...] Jeśli widz chce dalej oglądać, to zastanawiamy się, czy kontynuować tę przygodę i czy scenarzyści znajdą pomysł. Wydaje mi się, że w przypadku "Szadzi" nie jest to takie oczywiste, bo ile można gonić jednego faceta. [...] Nie sądzę, żebyśmy doczekali 10. sezonu z tymi bohaterami, ale na ten moment, nie mamy jeszcze żadnych decyzji, czekamy co przyniesieni przyszłość. Cieszymy się, że mamy ten wyjątkowy 3. sezon, a co będzie dalej, zobaczymy. Na nic konkretnego się nie nastawiam. Historia nie jest na 100% zamknięta, ale w przypadku Wolnickiego, nigdy nie wiadomo. Wszystko jest możliwe." - powiedział Maciej Stuhr dla serwisu Serialowa

Sonda
Czwarty sezon serialu "Szadź" to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE