Syn sezon 2 - premiera kontynuacji w AMC Polska. Ile odcinków liczy serial?

2019-05-09 16:13
Syn
Autor: Materiały Prasowe

2. sezon „Syna”, będącego adaptacją nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule, zakończy historię „pierwszego syna Teksasu”.

Syn sezon 2 - premiera kontynuacji w AMC Polska. Ile odcinków liczy serial? Eli McCullough (Brosnan) nie cofnie się przed niczym, by zabezpieczyć swoje dziedzictwo przed rodzącym się przemysłem naftowym z 1917 roku. W osiągnięciu celu ucieknie się do zdrady, oszustwa i mordu – narzędzi, którymi posługuje się bez trudu dzięki zdolnościom nabytym, gdy był jeszcze wojownikiem Komanczów. 

Syn sezon 2 - kiedy premiera?

Największym wyzwaniem, któremu Eli McCullough stawi czoła, okaże się być wojna domowa pod jego własnym dachem, wywołana przez idealistycznego syna bohatera - Pete’a (Henry Garrett). Eli wie, że największa nagroda jest w zasięgu ręki, ale czas działa na jego niekorzyść. Serial powraca z nowymi odcinkami 9 maja o 22:00.

Syn sezon 2 - ile odcinków liczy?

Drugi sezon serialu ma składać się łącznie z 10 odcinków.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE