Sylwester z Dwójką

i

Autor: materiały TVP

Sylwester z Dwójką 2021/22 online. Gdzie oglądać transmisję z Zakopanego w internecie?

2021-12-31 11:57

Wielkimi krokami zbliża się ostatni dzień 2021 roku! Już za kilka dni podsumujemy mijający rok i z nową energią wkroczymy w 2022 rok. Zanim jednak to nastąpi, czas zaplanować imprezę sylwestrową. Jeżeli w tym roku postanowiliście spędzić sylwestra w domu, warto pamiętać o tym, że Telewizja Polska, jak co roku, organizuje Sylwestra z Dwójką, podczas którego wystąpią największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Gdzie oglądać transmisję z Zakopanego w internecie?

Sylwester z Dwójką 2021/22 online. Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, na scenie na Górnej Równi Krupowej, wystąpią m.in.: Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Widowisko poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Sylwester z Dwójką 2021/22 - gdzie oglądać online?

Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką wystartuje w piątek, 31 grudnia o godzinie 20:00 w TVP2. To właśnie wtedy na scenie pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy muzyczne, które uświetnią wydarzenie. Na widzów czekają również pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia. Dla wszystkich osób, które będą chciały obejrzeć imprezę online, mamy świetną wiadomość - będzie taka możliwość za pośrednictwem platformy WP Pilot. Gdyby tego było mało, na vod.tvp.pl będzie dostępna retransmisja z wydarzenia.