Sylwester 2021 w Polsacie. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

i

Autor: Instagram.com/polsatofficial Sylwester 2021 w Polsacie. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

Sylwester 2021/22 z Polsatem. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy?

2021-12-31 10:53

Sylwester 2021/22 z Polsatem będzie dużym widowiskiem telewizyjnym. Fani wielu polskich gwiazd już czekają, aby zobaczyć ich ulubieńców na wielkiej scenie, która powstała na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jaki jest program koncertu? Czy będzie można obejrzeć go w internecie. Sprawdź szczegóły w ESKA Cinema.

Sylwester 2021/22 z Polsatem. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy? Po roku przerwy Sylwester z Polsatem wróci do formy organizacji koncertu w dużym mieście z udziałem publiczności. W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa koncert odbył się w studiu telewizyjnym. Impreza 2021/2022 odbędzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sylwester z Polsatem powróci tam po roku nieobecności. Wiemy już też, jakie gwiazdy pojawią się na scenie. Będą to Akcent, Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Gromee, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała oraz Golec uOrkiestra. O której zacznie się impreza?

Sylwester z Dwójką 2021/2022 - kto wystąpi? GWIAZDY

Sara James ofiarą hejtu? Gwiazda odpowiada!

Sylwester 2021/22 Polsat - godzina

Sylwester Szczęścia, bo tak nazywa się tegoroczna impreza Polsatu, rozpocznie się równo o godzinie 20:00. Warto zasiąść przed telewizor punktualnie, ponieważ Polsat zawsze otwiera imprezę występem jednej ze swoich największych gwiazd. Gdzie będzie można obejrzeć wydarzenie?

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra?

Sylwester 2021/2022 z Polsatem - transmisja TV i online

Sylwester Szczęścia będzie można oglądać na żywo w piątek 31 grudnia od godziny 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News. W internecie widowisko rozpocznie się godzinę wcześniej, bo o 19:00. "Rozgrzewkę" zobaczą użytkownicy Polsat Go.