Sylwester 2019 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie startują relacje?

2019-12-31 19:23 kw
Sylwester 2019/2020
Autor: wbf

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa noc, podczas której pożegnamy 2019, a przywitamy 2020 rok. Jak co roku, największe stacje telewizyjne w Polsce - TVN, Polsat oraz Telewizja Polska organizują własne, sylwestrowe imprezy, na których wystąpią najpopularniejsi artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. O której godzinie startują relacje z najbardziej wystrzałowych zabaw roku? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

Sylwester 2019 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie startują relacje? Śmiało można już rozpocząć odliczanie do sylwestrowej imprezy, ponieważ pozostał do niej niecały miesiąc. Warto już teraz zaplanować tę wyjątkową noc. Znudziły wam się domówki ze znajomymi, eleganckie bale nie są dla was, a impreza w klubie to zupełnie nie wasz klimat? Świetną opcją są koncerty organizowane przez największe miasta w Polsce. Możecie uczestniczyć w nich na miejscu lub oglądać z nich relację na żywo. O której godzinie startują relacje?

Sylwester 2019 TVP - online i TV

Sylwester Marzeń po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem, a scena ponownie stanie na Równi Krupowej. Jak na razie wiadomo jedynie, że wśród gwiazd Sylwestra z Dwójką znalazły się Roksana Węgiel oraz Viki Gabor. Impreza z ich udziałem będzie transmitowana przez TVP2. Najprawdopodobniej relacja z wydarzenia będzie również dostępna na stronie sylwester.tvp.pl oraz na WP Pilot. Wszystko wskazuje na to, że Sylwester Marzeń wystartuje około godziny 20. 

Sylwester 2019 TVN - online i TV

Sylwester TVN jak co roku odbywa się w Warszawie. Wiemy już, że na scenie wystąpi Edyta Górniak, która zaśpiewa swoje największe hity. W ubiegłym roku transmisja z imprezy była dostępna na antenie TVN od godziny 20:00. Najpewniej w tym roku również wystartuje właśnie o tej porze. Najprawdopodobniej wydarzenie będzie można również obejrzeć w serwisie WP Pilot, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Sylwester 2019 Polsat - online i TV

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu odbędzie się w tym samym miejscu, co rok temu, czyli na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na scenie wystąpią takie gwiazdy jak: Ronnie Ferrari, Sławomir i Kajra, Feel, Long & Junior, Michał Szpak czy też La Bouche. Transmisja z wydarzenie będzie dostępna na antenie Polsatu oraz na stronie ipla.tv. Nie wiadomo jeszcze, o której rozpocznie się relacja na żywo.

NAJNOWSZE