Sylwester TVP2

i

Autor: Damian KLAMKA/East News Sylwester TVP2

Sylwester 2018 TVP2 online i TV na żywo. Gdzie i o której godzinie oglądać?

2018-12-31 10:00

Sylwester Marzeń z Dwójką 2018 - o której oglądać sylwestrową imprezę TVP2 i gdzie szukać transmisji w internecie z wydarzenia?

Sylwester 2018 TVP2 online i TV na żywo - o której godzinie transmisja? Gdzie oglądać online? Sylwester Marzeń z Dwójką już kolejny raz zagości w wielu polskich domach. Kto w tym roku pojawi się na scenie w Zakopanem? Sprawdź, o której zaczyna się Sylwester 2018 w TVP2 i jakie gwiazdy wystąpią podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie startują relacje?

Sylwester 2018 TVP2 - program

Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń telewizyjna Dwójka zaserwuje widzom sporo atrakcji, Na scenie nie zabraknie największych gwiazd polskiej muzyki. Podczas imprezy wystąpią między innymi:

  • Zenek Martyniuk,
  • Sławomir i Kajra,
  • Roksana Węgiel,
  • Golec uOrkiestra,
  • Ricchi e Poveri
  • Al Bano i Romina Power. 

W roli prowadzących zobaczymy natomiast Tomasza Kammela oraz Barbarę Kurdej-Szatan.

Sylwester 2018 TVP2 - o której?

Transmisja z Sylwestra Marzeń z Dwójką rozpocznie się o 19:55. Impreza potrwa do godziny 0:45. Jeśli będzie brakowało wam imprezowych przebojów, od godziny 1:20 TVP2 wyemituje także retransmisję z koncertu Roztańczony Narodowy.

Sylwester 2018 TVP2 - online. Gdzie oglądać?

Transmisję z imprezy można oglądać także w internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE