Święty odcinki 77, 78, 79, 80 streszczenia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu TV4?

2021-03-01 14:50 kg
Święty
Autor: materiały prasowe

Święty odcinki 77, 78, 79, 80 zostaną wyemitowane w dniach 1-4 marca 2021 roku o godzinie 20:00 w TV4, zaraz po Policjantkach i Policjantach. Serial można również oglądać w internecie, na platformie Ipla.tv. Co się wydarzy w nowym sezonie serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Święty odcinki 77, 78, 79, 80 streszczenia. Rzecz dzieje się w niewielkim podwrocławskim Uroczysku, gdzie mieści się „Święty Mikołaj” - bar Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski). Choć Białach zrzucił mundur i zajął się prowadzeniem lokalu, nadal nie potrafi przejść obojętnie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, a jego policyjny instynkt wciąż daje o sobie znać i nigdy nie zawodzi. Namówiony przez swoich pracowników, niezadowolonych z tego co dzieje się w ich rodzinnej wsi, Białach zostaje sołtysem Uroczyska. W końcu kto jak nie Mikołaj – „patron od spraw beznadziejnych” – będzie umiał przełamać panujący tu marazm i strach, by zaprowadzić wreszcie porządek? Wobec kompletnej indolencji miejscowego komisariatu Białach stanie się prawdziwym szeryfem Uroczyska, gdzie zmierzyć się będzie musiał z niejednym wyzwaniem i niejednym przeciwnikiem, w tym najważniejszą osobą w okolicy - właścicielem miejscowej przetwórni wędlin, Krzysztofem Kordasem (Michał Milowicz).

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Święty - odcinek 77

Magda zapoznaje się z nowym współpracownikiem. Obawia się, że zostanie przez niego zastąpiona. Tymczasem w barze zjawia się Kiliński z niepokojącą wiadomością. Mikołaj i Michał natychmiast jadą na plebanię. Po drodze informują o wszystkim Magdę i Kubę. Kordas zostaje zaproszony na uroczystą galę. Zabiera ze sobą Luizę.

Święty - odcinek 78

W starostwie zjawia się ekipa antyterrorystyczna i dokonuje zatrzymania. W komisariacie policjanci mają pewien problem. Próbują go rozwiązać. Kordas zamartwia się o rozmowę kwalifikacyjną zdającej na studia Luizy. Wkrótce okazuje się, że biznesmen ma więcej powodów do niepokoju niż szkoła córki. Na plebanii dobiegają końca prace remontowe. Białach, Michał oraz Wróbel zostają hojnie ugoszczeni. Gwiazda udaje się na badanie kontrolne do Laury, by upewnić się, że może kontynuować swoją karierę. Później Lucjan zaprasza Gwiazdę na romantyczną kolację.

Święty - odcinek 79

Zraniony Lucjan wyzywa na pojedynek zdezorientowanego Michała. Kordas próbuje rozwiązać problemy finansowe przetwórni. To jednak nie koniec jego kłopotów. Luiza jest obrażona na ojca. Uważa, ze nie interesuje go, czy dostała się na studia. Gwiazda snuje plany na przyszłość, które nie podobają się Czarnej. Mikołaj pomaga Laurze z komputerem. Nagle Kowalski zaczyna wołać o pomoc. Okazuje się, że jego żona zmarła. Mikołaj ma jednak wątpliwości co do okoliczności jej śmierci.

Święty - odcinek 80

Kordas opracowuje plan, jak rozwiązać problemy finansowe. Lucjan bardzo przeżywa rozstanie. Humor ma mu poprawić solarium. Tymczasem Mikołaj dzieli się swoimi wątpliwościami z Laurą. Dochodzi do przeszukania domu Kowalskiego. W sprawie śmierci jego żony następuje niespodziewany zwrot. Dzięki czujności Białacha prawda o zdarzeniu wychodzi na jaw.

NAJNOWSZE