Święto Wojska Polskiego 2022 - transmisja TV i ONLINE. O której i gdzie oglądać uroczystości?

2022-08-15 9:27 Leon Pietrzak
Wojsko
Autor: Karol Porwich/East News

Święto Wojska Polskiego 2022 - transmisja będzie dostępna na żywo w telewizji i internecie. Obchody państowe odbędą się tradycyjnie przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Podpowiadamy, kiedy i gdzie oglądać uroczystości.

Święto Wojska Polskiego 2022 będą przebiegały pod hasłem zwiększenia liczebności wojska. Decyzja jest spowodowana sytuacją, która dzieje się u naszych sąsiadów. Na licznych piknikach w całej Polsce będą różne atrakcje, które mogą zachęcić młodych ludzi do wstąpienia w wojskowe szeregi i przede wszystkim przybliżyć pracę żołnierzy. Podczas transmisji będą poruszane tematy związane z nowymi wyzwaniami przed jakimi stanie nasz kraj w najbliższym czasie, a na ważne tematy wypowiedzą się eksperci z różnych dziedzin. W czasie uroczystości państwowych przemówi również Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama. W czasie uroczystości zostaną również złożone wieńce na Grobie Nieznanego Żołnierza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy 15 sierpnia 2022 będą czynne sklepy? Czy to dzień wolny od pracy?

CZY ŚLEDZI NAS CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE | ESKA XD - Prosto z salonu #50

Święto Wojska Polskiego 2022 - transmisja, godzina, data

Transmisja uroczystości państwowej z okazji Święta Wojska Polskiego odbędzie się w poniedziałek 15 sierpnia 2022 i będzie ogólnodostępna w Telewizji Polskiej. Wydarzenie będzie emitowane od godziny 11:40 na TVP 1 oraz w serwisie VOD.TVP.PL. Studio plenerowe zostanie umieszczone na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, a poprowadzi je Michał Adamczyk. Całość potrwa ok. 80 minut.

Sonda
Czy będziesz oglądać transmisję z uroczystości Święta Wojska Polskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE