Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania

i

Autor: Screen z YouTube/Coca-Cola Polska

Świąteczny serial podcastowy z gwiazdorską obsadą. Pierwsza taka produkcja w Polsce!

2021-12-07 13:07

Powstał nowy świąteczny serial "Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania", który jest w pewien sposób wyjątkowy. To pierwsza produkcja audio o takiej skali z udziałem polskich aktorów, a w dodatku jest dostępna za darmo na platformach streamingowych. Kto w obsadzie? O czym opowiada serial?

Świąteczny serial podcastowy z gwiazdorską obsadą. Pierwsza taka produkcja w Polsce! Świąteczny serial "Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania", to wielowątkowa produkcja podcastowa z udziałem polskich aktorów. Opowieść została stworzona przez Coca-Colę i opowiada o miłości Szymona (Dawid Ogrodnik) i Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska). Twórcy zachęcają, aby każdy z nas znalazł w sobie to, co naprawdę magiczne. W obsadzie znaleźli się m.in. Rafał Zawierucha, Piotr Fronczewski, Cezary Pazura i Danuta Stenka. Narratorem całej opowieści jest Maciej Gudowski - czyli jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce. To pierwszy tego typu serial audio stworzony w naszym kraju. Co jeszcze wiemy o tej produkcji?

"Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania" - fabuła

Przygoda bohaterów ma miejsce w dwóch przedziałach czasowych - w 2005 oraz 2021 roku i zaczyna się 24 grudnia w pociągu na trasie Gdańsk - Sopot. To właśnie tam los łączy dwoje, nie całkiem obcych sobie ludzi. Kilka lat później ich relacja staje się bardzo skomplikowana. Pojawia się również komediowy wątek trójki gangsterów, którzy spróbują przejąć zegarmistrzowski zakład.

Sonda
Kiedy najczęściej słuchasz podcastów?

"Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania" - gdzie słuchać podcastu?

Premiera wielowątkowego serialu audio miała miejsce 6 grudnia 2021 r. Całość składa się z czterech odcinków i jest dostępna za darmo na kanałach Coca-Coli na YouTube i Spotify.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37