Świąteczny odcinek M jak miłość - kiedy w TVP? O której godzinie? [DATA]

2022-11-29 11:59 Leon Pietrzak
M jak miłość
Autor: Materiały TVP

Kiedy świąteczny odcinek M jak miłość 2022? W tym roku twórcy serialu ponownie zaskoczoną swoich widzów. Do obsady powrócą znane twarze i nie zabraknie gości specjalnych! O której godzinie emisja w TVP? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Świąteczny odcinek M jak miłość 2022 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? Marek przyjeżdża na święta do Grabiny, sprawiając tym Barbarze radosną niespodziankę. Jest też serdecznie witany przez całą rodzinę. Podczas wigilijnej kolacji bliscy mają dla Mostowiakowej wzruszający prezent od Lenki: plakat ze zdjęciami wszystkich wnuków i prawnuków. Bracia Zduńscy wraz z żonami występują przed rodziną, dając piękny pokaz tańca. Tymczasem Misiek od samego rana wciąż ma "przygody", a Kisielowa znów rusza do akcji! Seniorka wpada na trop dwóch podejrzanych mikołajów, którzy zbierają w okolicy pieniądze na cel charytatywny. Gdy Zofia próbuje zatrzymać "świętych", sama trafia z mężem do aresztu. Kiedy oglądać odcinek specjalny w TV? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marek Mostowiak ponownie w M jak miłość! Kacper Kuszewski wraca do serialu

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59

Kiedy świąteczny odcinek M jak miłość 2022? O której godzinie w TV?

Polski serial będzie konkurować w tym roku z Kevinem. Telenowela zostanie wyemitowana tego samego dnia i nawet o tej samej porze, co słynna komedia z przygodami rodziny McCallisterów. Świąteczny odcinek M jak miłość pojawi się w Wigilię (24 grudnia) o godzinie 20:00 na TVP2. W epizodzie specjalnym mają powrócić znane twarze, m.in. Kacper Kuszewski w roli Marka Mostowiaka oraz serialowa Ewa.

Sonda
Czy Marek Mostowiak w "M jak miłość" powinien wrócić na stałe do Grabiny?

M jak miłość: Odcinek świąteczny - POWTÓRKA

Widzowie, którzy nie będą mogli obejrzeć świątecznego odcinka M jak miłość w Wigilię, to nic straconego. Stacja pokaże powtórkę w telewizji 27 grudnia (wtorek) o godzinie 20:55 na TVP2.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE