Świat według Kiepskich – serial powraca na antenę Polsatu. Kiedy oglądać 29. sezon?

2020-02-22 17:27 kw
Świat według Kiepskich
Autor: MILOSZ POLOCH/REPORTER

Świat według Kiepskich to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Pierwszy odcinek produkcji mieliśmy okazję obejrzeć 16 marca 1999 roku na antenie Polsatu. Do tej pory powstało prawie 600 odcinków, a każdy z nich przyciągał przed ekrany telewizorów ogromną publiczność, która pokochała serial z Andrzejem Grabowskim w roli głównej. Już wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje 29. sezon produkcji, który dotychczas był dostępny tylko na platformie ipla.tv. Kiedy premiera?

Świat według Kiepskich – serial powraca na antenę Polsatu. Kiedy oglądać 29. sezon? Świat według Kiepskich mimo upływu lat, nadal ma ogromną rzeszę fanów, którzy wyczekują nowych odcinków. Produkcja piętnuje wady oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny. Widzowie kochają ją za prosty humor oraz zabawny język bohaterów, którym się posługują. Niezmiennie w rolach głównych występują Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Ryszard Kotys oraz Dariusz Gnatowski.  

Świat według Kiepskich 29. sezon – kiedy oglądać?

Zarówno fani, jak i aktorzy produkcji byli zdziwieni, kiedy 29. sezon serialu zadebiutował na platformie ipla.tv, a nie na antenie Polsatu. Odcinki miały premierę jesienią 2019 roku i były dostępne wyłącznie online. Ku uciesze fanów, 29. sezon Świata według Kiepskich już wkrótce trafi również na antenę. Pierwszy odcinek serii zostanie wyemitowany już w niedzielę, 7 marca, o godzinie 19:30. Kolejne odcinki będą dostępne co tydzień, o tej samej porze.

NAJNOWSZE