Świat według Kiepskich 2019 - obsada. Syn Paździocha zawita na Ćwiartki 3/4!

2019-01-30 14:29
Świat według Kiepskich
Autor: Rafal Witczak/East News Świat według Kiepskich

W tym roku wyemitowany zostanie kolejny sezon Świata według Kiepskich, który na antenę Polsatu trafi w marcu. Kogo zobaczymy w obsadzie?

Świat według Kiepskich 2019 - obsada serialu trochę się powiększy! We wrocławskiej kamienicy na osiedlu Kosmonautów zawita syn Mariana Paździocha, Janusz. Choć trudno w to uwierzyć, w tym roku minie 20 lat od premiery pierwszego odcinka Świata według Kiepskich! Sprawdź, co już wiadomo o nowym sezonie serialu.

Seriale 2019: premiery i kontynuacje. Na co warto czekać?

Świat według Kiepskich 2019 - obsada nowych odcinków

Serial o perypetiach rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów nadawany jest od przeszło 20 lat! To dłużej niż np. M jak miłość. Polacy błyskawicznie pokochali bohaterów Świata według Kiepskich, a serial świetnie punktuje wiele dobrze znanych nam narodowych przywar. Przez te lata obsada kilkakrotnie się już zmieniała, a od tego roku ma się powiększyć. W rolę Janusza Mariana Paździocha, syna handlującego bielizną sąsiada Kiepskich, wcieli się Sławomir Szczęśniak. Nieco starsi widzowie mogą kojarzyć go z takich programów jak np. Komiczny Odcinek Cykliczny. Poza tym obsada pozostaje bez zmian:

  • Andrzej Grabowski
  • Marzena Kipiel-Sztuka
  • Ryszard Kotys
  • Renata Pałys
  • Barbara Mularczyk
  • Bartosz Żukowski
  • Dariusz Gnatowski

W serialu ma pojawić się także kilka epizodów, w których zobaczymy m.in. Edytę Herbuś, Katarzynę Kwiatkowską czy Michała Urbaniaka.

Świat według Kiepskich 2019 - kiedy nowe odcinki serialu?

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 6 marca. Serial będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 20:05.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE