Świat według Bundych

i

Autor: 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/EastNews

SERIALE

"Świat według Bundych" w polskim streamingu! Gdzie obejrzeć kultową komedię?

2024-05-28 17:23

Ktoś ma ochotę wrócić do "Świata według Bundych"? A może nie mieliście okazji obejrzeć, a chcielibyście nadrobić tego serialowego klasyka? Kultowa produkcja jest już dostępna do oglądania w Polsce! Co ważne, nie musicie jednak wypatrywać odcinków w telewizji, bo tytuł trafił do streamingu!

"Świat według Bundych" to jedna z tych komedii, która dzisiaj mogłaby nie powstać. Po pierwsze trudno byłoby oddać wyjątkowy klimat i magię tamtych czasów, a po drugie mamy tutaj dość specyficzny humor i żarty, za które zapewne wielu mogłoby się obrazić. Serial ciągle ma jednak niezłe grono odbiorców, no i jest klasykiem, który nieźle odmóżdża, a przy tym kopalnią tekstów, które przeszły już do historii. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji obejrzeć, a ma jednak trochę dystansu do świata, to teraz pojawiła się okazja na nadrobienie zaległości. Warto!

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

"Świat według Bundych" - gdzie obejrzeć w Polsce?

Serial czasem lądował na różnych kanałach telewizyjnych w naszym kraju, ale umówmy się, w telewizji trudno regularnie oglądać epizody i być ze wszystkim na bieżąco. I chociaż znajdziemy tę produkcję na zagranicznych streamingach, to Polacy, przynajmniej do tej pory, musieli obejść się smakiem. Na całe szczęście to już przeszłość, bo "Świat według Bundych" trafił do serwisu Polsat Box Go. Na start dostępne są tylko dwa pierwsze sezony, ale z czasem mają być dodawane kolejne.

O czym jest "Świat według Bundych"?

"Świat według Bundych" to nieprawdopodobne i komiczne losy przeciętnej amerykańskiej rodziny. Al Bundy (Ed O’Neill), niegdyś obiecujący sportowiec, pracuje jako sprzedawca butów, nie znosi swojej pracy, ale dzięki niej jest w stanie utrzymać swoją rodzinę i ukochanego Dodge’a. Jego żona Peggy (Katey Sagal) to przebojowa gospodyni domowa, która całymi dniami przesiaduje przed telewizorem, zajadając się tonami popcornu i czekoladek. Ich dzieci to nastoletni Bud (David Faustino), któremu ciąży brak powodzenia u dziewczyn, oraz przepiękna, ale niezbyt inteligentna Kelly (Christina Applegate). Marcy i Steve to ich sąsiedzi, z którymi dzielą niejedną perypetię.