Superwizjer - To nie ja zabiłam. Gdzie obejrzeć materiał o Beacie Pasik i zbrodni w butiku Ultimo?

Beata Pasik
Autor: YouTube/Superwizjer TVN

O tym reportażu mówią dziś wszyscy! Czy Beata Pasik, podobnie do Tomasza Komendy, została niesłusznie uznana za winną i trafiła do więzienia na 18 lat? Sprawą jednej z najgłośniejszych zbrodni lat 90. zajął się dziennikarz programu Superwizjer Grzegorz Głuszak. Gdzie obejrzeć wstrząsający materiał dotyczący zbrodni w butiku Ultimo?

Superwizjer - To nie ja zabiłam to z pewnością jedna z najgorętszych premier telewizyjnych tego tygodnia. Twórca reportażu, dziennikarz TVN Grzegorz Głuszak, postanowił zbadać sprawę bardzo głośnego morderstwa, do którego doszło w warszawskim butiku Ultimo w grudniu 1997 roku. Za usiłowanie zabójstwa koleżanki pracującej w zlokalizowanym w centrum Warszawy obiekcie oraz zamordowanie jej męża uznana została Beata Pasik. Pracownicę sklepu należącego do tej samej sieci wskazała niedoszła ofiara. Mimo dwóch procesów, w których została uniewinniona, w 2005 roku skazano ją na karę 25 lat pozbawienia wolności. Kobieta opuściła jednak zakład karny na siedem lat przed upływem wyroku. Dlaczego? Czy jednak była niewinna? Sprawie przyjrzano się w najnowszym wydaniu programu Superwizjer.   

Sonda
Czy ciekawią cię niewyjaśnione sprawy kryminalne sprzed lat?

Superwizjer - To nie ja zabiłam online

Reportaż Grzegorza Głuszaka To nie ja zabiłam został wyemitowany na antenie TVN we wtorek, 26 października. W trwającym blisko pół godziny materiale wypowiedziała się między innymi skazana za zabójstwo Beata Pasik, jak również jej brat oraz jej obrończyni, Sylwia Kamińska. Autor To nie ja zabiłam zwrócił uwagę na nieścisłości, jakie pojawiły się w aktach, które mogą wskazywać na to, że to nie wcale Beata Pasik pociągnęła za spust rewolweru 16 grudnia 1997 roku. Czy 47-letnia dziś kobieta, podobnie do Tomasza Komendy, znalazła się w zakładzie karnym, mimo braku popełnienia przestępstwa? Materiał w całości można już zobaczyć na platformie TVN24 GO, a jego skróconą wersję na YouTubie. Wideo powinno być też wkrótce dostępne na Playerze.

Lubelskie. Potworna zbrodnia z 1989 roku rozwiązana przez policjantów z Archiwum X
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE