Super Bowl

i

Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Super Bowl 2023 - transmisja w Polsce. Gdzie oglądać w TV i ONLINE za darmo?

2023-02-07 12:37

Gdzie oglądać Super Bowl 2023 w Polsce? Finał ligi futbolu amerykańskiego każdego roku cieszy się ogromną oglądalnością. Temu wyjątkowemu spotkaniu towarzyszą spektakularne występy i specjalny blok reklamowy z udziałem gwiazd. O której godzinie będzie można obejrzeć mecz w Polsce?

Transmisja z Super Bowl 2023 będzie dostępna w Polsce, więc widzowie na pewno nie przegapią meczu i specjalnie przygotowanego występu światowej gwiazdy podczas Halftime Show. Finał amerykańskiej ligi NFL to ogromne wydarzenie szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mówi się nawet, że to nieformalne święto narodowe! Ze względu na milionową oglądalność, wiele znanych firm wydaje ogromne pieniądze i tworzy wyjątkowe reklamy swoich usług lub produktów. Tym razem Amerykanie zobaczą np. reklamę chrupków z bohaterami Breaking Bad. Każdego roku, obok bloku reklamowego, imprezie towarzyszy również spektakularne show w wykonaniu jednej lub kilku gwiazd. W przeszłości na Super Bowl Halftime Show wystąpili, m.in. Michael Jackson, Madonna, Beyonce, Shakira, The Weeknd i Lady Gaga. Ostatnim razem na stadionie pojawił się Snoop Dogg z Eminemem, 50 Centem, Dr. Dre, Kendrickiem Lamarem i Mary J. Blige. Kto wystąpi tym razem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polska komedia dla fanów Domu z papieru. Napad na bank, kradzież złota i nie tylko

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Super Bowl 2023 - kto zagra? Jaka gwiazda?

W tym roku w finale zagra Kansas City Chiefs z Philadelphia Eagles. Drużyna z Kansas w historii wydarzenia dwukrotnie sięgała po zwycięstwo. Pierwsze miało miejsce jeszcze w 1970 roku, a kolejne w 2020 roku. Ekipa "Orłów" triumfowała za to tylko raz. Samo spotkanie nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru. Na stadionie zobaczymy również show w wykonaniu muzycznej gwiazdy. Podczas Super Bowl Halftime Show wystąpi Rihanna, a przedmeczowy hymn wykona Chris Stapleton.

Sonda
W jaki sposób będziesz oglądać Super Bowl 2023?

Super Bowl 2023 - transmisja w Polsce. Data i godzina rozpoczęcia

Dla wszystkich fanów sportowych i muzycznych emocji mamy dobrą informację. Nadchodzące wydarzenie będzie można obejrzeć również w Polsce na żywo i to zupełnie za darmo. Super Bowl 2023 odbędzie się z niedzieli na poniedziałek (12-13 lutego) na State Farm Stadium w Glendale w stanie Arizona. Ostatni raz taka impreza odbyła się na tym obiekcie w 2015. Transmisja pojawi się w TVP Sport i na stronie TVPSPORT.PL. Start meczu o godzinie 0:30, a muzyczne show rozpocznie się ok. godziny 2:00 czasu polskiego. Spotkanie skomentują Jakub Kazula i Piotr Bera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE