Suburra - sezon 3. Kiedy, ile odcinków? Premiera, obsada, data

2020-09-30 16:30 AW
Suburra
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Italia screen youtube.com

Suburra to jeden z najlepiej ocenianych seriali Netflixa ostatnich lat, który zyskał ogromną przychylność widzów, a także bardzo dobre oceny krytyków. Dlatego też wielu fanów produkcji z bardzo dużym zdziwieniem przyjęła informację, że trzeci sezon Suburry będzie zarazem finałowym. Produkcja zadebiutowała na Netfliksie w 2017 roku, a sezon drugi trafił na platformę po dwóch latach.

Suburra - sezon 3. Kiedy, ile odcinków? Premiera, obsada, data. Co już wiadomo o nowym sezonie? Serial Suburra opiera się na prawdziwych wydarzeniach związanych ze śledztwem Mafia Capitale i koncentruje się na starciach władzy oraz korupcji łączącej zorganizowane grupy przestępcze, polityków i duchownych. 

Suburra - sezon 3. Kiedy? Data premiery

Sezon drugi serialu ukazał się w lutym 2019 roku, a żeby obejrzeć finałowe odcinki, widzowie muszą mocno uzbroić się w cierpliwość. Data premiery została zaplanowana na 30 października 2020.

Suburra - sezon 3. Ile odcinków?

Jak na razie Netflix nie wyjawił informacji, ile odcinków będzie liczył finałowy sezon, jednak najprawdopodobniej możemy spodziewać się 8 lub 10 epizodów.

Suburra - sezon 3. Obsada

W obsadzie kontynuacji mamy zobaczyć część tych samych bohaterów, w których wcielają się m.in. Alessandro Borghi, Filippo Nigro, Eduardo Valdarnini, Claudia Gerini, Giacomo Ferrara, Francesco Acquaroli.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE