Familiada

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=qRaPIA-SPtA

teleturnieje

Stworzenie ze szczypcami w Familiadzie. Ta odpowiedź wywołała konsternację wśród uczestników

2024-03-25 15:23

Familiada słynie już ze swoich kultowych wpadek i żartów Karola Strasburgera, które niejednokrotnie rozbawiły widzów do łez. Tym razem uczestnik, chcąc jak najszybciej udzielić odpowiedzi na pytanie, wypalił z czymś, czego nie spodziewał się nawet mistrz sucharów. Fani teleturnieju szybko wychwycili jego wtopę i uznali, że Marcin ma ogromne predyspozycje do tego, by konkurować z prowadzącym.

Stworzenie ze szczypcami w Familiadzie to jedna z wtop uczestników, która na długo zapisze się na kartach historii. Marcin, odpowiadając na pytanie Karola Strasburgera, kompletnie nie zdawał sobie sprawy z tego, że już za kilka chwil jego słowa staną się hitem sieci. Wpadki w Familiadzie oraz słynne żarty prowadzącego, od ponad 30 lat, są uwielbiane przez fanów teleturnieju i szybko obiegają internet. Tak było również w przypadku uczestnika z zespołu tenisistów. Stres musiał dać mu się bardzo mocno we znaki, ponieważ odpowiedź, którą podał zszokowała nie tylko jego team i Karola Strasburgera, ale również samego uczestnika, który nie mógł uwierzyć w to, co przed chwilą powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Słowo na "Ć" w Familiadzie. Uczestniczka rozłożyła wszystkich na łopatki

Wpadki i tajemnice ukryte w bajkach

Stworzenie ze szczypcami - zaskakująca odpowiedź

Prowadzący teleturniej Karol Strasburger zaprosił do popularnej "ambony" ustawionej na środku studia dwóch uczestników z przeciwnych drużyn. Panowie usłyszeli pytanie z kategorii zwierzęta.

Podaj stworzenia ze szczypcami.

Marcin z drużyny tenisistów nacisnął grzybek jako pierwszy, dzięki czemu miał szansę na zdobycie punktów dla swojego teamu. Okazało się jednak, że uczestnik wpadł na bardzo nietypową odpowiedź.

Nożyczki

Tego nie spodziewał się nawet gospodarz programu, który znany jest ze swoich specyficznych żartów. Odpowiedź rozbawiła również niemal wszystkich obecnych w studiu oraz widzów programu. Po chwili namysłu mężczyzna zrozumiał swoją gafę, ponieważ nie oczekiwał tego, że jego odpowiedź znajdzie się na tablicy. Z kolei jego konkurent postawił na raka. Jak się okazało, właśnie ta odpowiedź była najwyżej punktowana.

ZOBACZ TAKŻE: Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów