Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 1 - kiedy premiera nowej odsłony serialu TVP?

2021-05-17 13:36 kg
Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Stulecie Winnych to hitowa produkcja Telewizji Polskiej, która gości na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. Serial realizowany jest na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć trzy sezony opowieści o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. Kiedy premierę będą mieć nowe odcinki produkcji?

Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 1 - kiedy premiera? W niedzielę 16 maja 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała ostatni, trzynasty odcinek trzeciego sezonu Stulecia Winnych. W finałowym epizodzie zdecydowanie nie brakowało emocji. Ania i Andzia marzyły o powrocie Ewy i małego Stasia. Mania była przerażona polityczną działalnością Ryszarda. Nie mogła pozwolić na to, aby jej mężowi stała się krzywda. Wśród robotników z Ursusa rosło niezadowolenie, a jedynym rozwiązaniem okazał się strajk. Winnych dopadły demony przeszłości. Ania zastanawiała się, czy wyznać Mani długo skrywaną tajemnicę i czy siostra jej wybaczy. Martwiła się, że prawda zburzy szczęście i stabilizację całej rodziny.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 1 - kiedy?

Stulecie Winnych gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku i niezmiennie przyciąga przed ekrany ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne perypetie głównych bohaterów hitu. Nie dziwi więc wcale fakt, że stacja poinformowała ostatnio, że powstanie kolejna, czwarta już odsłona serialu. Zdjęcia do nowych odcinków mają wystartować w najbliższych miesiącach, a efekty pracy aktorów oraz całej produkcji będzie można oglądać już w 2022 roku. Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery pierwszego odcinka czwartego sezonu. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE